Завантаження сайту

Актуально! Позапланові перевірки, податкова інформація.

Актуально! Позапланові перевірки, податкова інформація.
24.03.2016

Раніше підставою для перевірки було виявлення фактів, що свідчать про порушення платником податків податкового, валютного та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи. Ці факти могли бути виявлені за результатами перевірок інших платників або отримання податкової інформації.

Нова редакція пп. 78.1.1 п.78.1 ст. 78 Податкового кодексу України, надає підстави для перевірки у разі виявлення порушення платником податків валютного та іншого не врегульованого ПКУ законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи.

Як бачимо, законодавець виключив із підстав позапланових перевірок виявлення порушення податкового законодавства. Лишилося лише інше законодавство, підконтрольне податківцям: валютне, у сфері готівкового обігу, спирту, алкоголю, тютюну тощо. Хоча до чого тут документальні податкові перевірки — сказати важко, адже дотримання всього іншого законодавства, крім валютного, як правило, в позаплановомупорядку перевіряється під час фактичних перевірок, а не позапланових.

Можливість проведення перевірок з питань дотримання податкового законодавства у разі, якщо отримано податкову інформацію або за наслідками перевірок інших платників податків виявлено факти, що свідчать про порушення платником податків податкового законодавства, виключена з Податкового кодексу України.

В зв'язку з цим,у разі отримання контролюючим органом податкової інформації, що свідчить про порушення платником податків податкового законодавства, організаціята проведення документальних позапланових перевірок буде здійснюватись на підставі пп.78.1.4 п.78.1  ст.78 Податкового кодексу (виявлено недостовірність даних, що містяться у податкових деклараціях, поданих платником податків, якщо платник податків не надасть пояснення та їх документальні підтвердження на письмовий запит контролюючого органу, в якому зазначено про виявлену недостовірність даних, та відповідну декларацію протягом 10 робочих днів з дня отримання запиту).

Разом з тим, зметою запобігання конфліктним ситуаціям та судовим спорам з платниками податків при організації та проведенні позапланових документальних перевірок за обставин, наведених у пп.78.1.4 п.78.1 ст.78 Кодексу, податківцям необхідно забезпечити:

  • податкова інформація повинна містити доказову базу та мати вплив на достовірність даних, що містяться у відповідних податкових деклараціях;

 

  • оформлення належним чином та направлення з дотриманням вимог п.73.3 ст.73 та пп.78.1.4 п.78.1 статті 78 Кодексу запитів платникам податків із зазначенням підстав для їх надіслання, інформації, яка містить дані про виявлені факти, що підтверджують недостовірність даних декларацій, переліку інформації та документів, які необхідно надати, тощо.

 

Нагадаємо також, що наразі залишаються інші підпункти статті78, за якими є можливими перевірки за запитами, наприклад:

відповіднодо пп. 78.1.9 Кодексу документальну позапланову перевірку також може бути проведено при поданні скарги на платника податку та у разі ненадання ним пояснень та документального підтвердження на запит контролюючого органу, в якому зазначається інформація зі скарги щодо:

  • ненадання таким платником податків податкової накладної покупцю або про допущення продавцем товарів/послуг помилок при зазначенні обов’язкових реквізитів податкової накладної, та/або порушення граничних термінів реєстрації в ЄРПН;

 

  • ненадання таким платником податків акцизної накладної покупцю або про порушення порядку заповнення та/або порядку реєстрації акцизної накладної.

 

Завершуючи, слід ще раз наголосити, що перевірки є можливими лише тоді, коли платник не надає пояснення і документальні підтвердження на обов'язковий письмовий запит контролюючого органу протягом 10 робочих днів з дня його отримання. Поряд з цим, у запиті має зазначатися, що саме порушив платник — отримувач запиту. В останні роки законодавство і практика у цій сфері розвивалися таким чином, що в запиті мали зазначатися конкретні факти порушень. Зміна формулювань у пп. 78.1.1 Кодексу дає підстави для хвилювань, що позитивні здобутки буде втрачено і податківці у запиті зазначатимуть не конкретні факти, а лише припущення. Але, як і раніше, справа за практикою, у т. ч. судовою.

З повагою, керівник податкового та митного департамента

Наталія Сухарева

Залиште Нам Ваші контакти і Ми з Вами зв'яжемося

ID Legal Group
ID Legal Group