Завантаження сайту

Ще раз про відрядження! Підтвердні документи при використанні електронного авіаквитка!

Ще раз про відрядження! Підтвердні документи при використанні електронного авіаквитка!
11.07.2017
       Неодноразово в публікаціях нашого «Блогу» висвітлювалась тематика підтвердних документів під час відрядження. І сьогодні вона не втрачає актуальності, враховуючи свіжі роз’яснення контролерів з цього приводу, зокрема їх погляд на підтвердження проїзду у відрядженні при використанні електронного квитка.
 
       В наш динамічний час електронний документообіг стає все більше актуальним. І звичайно з розвитком електронних платежів, враховуючи їх комфорт, зручність та доступність, при покупці квитків на проїзд, особливо авіатранспортом, майже всі використовують електронні квитки.
 
       Знову нагадаємо, що будь-які витрати на відрядження не включаються до оподатковуваного доходу платника податку при наявності підтвердних документів.
 
       І до їх перевірки податківці відносяться з особливою увагою, в результаті - вартість квитка може потрапити до додаткового блага для працівника з відповідним оподаткуванням ПДФО і військовим збором. 
 
       Отже, оформлюючи відрядження документально, необхідно бути досить пильним та врахувати погляд контролерів на підстави для відшкодування витрат на придбання електронного квитка.
 
       Так, нещодавно на офіційному сайті територіального одного з територіальних органів  ГУ ДФС у м. Києві опубліковано інформацію про перелік документів, необхідних для компенсації витрат на відрядження при використанні електронного авіаквитка, а саме:
 
       - оригінал документа, що підтверджує оплату вартості квитка;
 
       - паперовий варіант частини електронного квитка з зазначеним маршрутом;
 
       - оригінал відривної частини посадкового талону.
 
       Перелічивши усі необхідні для компенсації вартості підтвердні документи, контролери підсумували, що навіть при наявності посадкового талону, але при відсутності оригіналу підтвердного документу про оплату вартості такого квитка, сума компенсації таких витрат вважається додатковим благом та підлягає оподаткуванню.
 
 
З повагою, керівник організаційно - правового департаменту
 
Олена Самодіна

Залиште Нам Ваші контакти і Ми з Вами зв'яжемося

ID Legal Group
ID Legal Group