Завантаження сайту

«Фіскальний вердикт» щодо визначення основних засобів подвійного призначення!

«Фіскальний вердикт» щодо визначення основних засобів подвійного призначення!
05.10.2017
       Традиційні зміни норм Податкового законодавства набули чинності ще на початку року, тобто вже 9 місяців платники податку живуть за «новими черговими правилами гри», проте на практиці весь час виникають нові питання стосовно таких змін і ситуацій, які виникають в процесі господарської діяльності.
 
       З вищезазначеними змінами на початку року ми знайомили читача в публікаціях нашого «Блогу», отже в разі потреби - Ви завжди можете звернутись до них.
 
       Сьогодні ж, за традицією продовжувати деякі питання, які повторно можуть викликати цікавість, приділимо увагу практичним аспектам оподаткування фізичних осіб - підприємців, зокрема окремим аспектам надання їм права на амортизацію основних засобів та деталізації переліку основних засобів подвійного призначення (для тих, хто перебуває на загальній системі оподаткування).
 
       Як ми вже зазначали в одній з наших публікацій «Зміни положень оподаткування ПДФО з 2017 року», значно змінено оподаткування ФОП - загальносистемників. І повторимось, так їм дійсно надано право на амортизацію основних засобів, проте...зі значними «але»...
 
       І таким вагомим «але» є, те що не підлягають амортизації основні засоби подвійного призначення. І законодавцями віднесено до них: земельні ділянки, об'єкти житлової нерухомості, а також легкові та вантажні автомобілі.
 
       На практиці ж, що є цілком закономірним, виникають додаткові питання, з якими платники звертаються до контролерів. Так наприклад, стосовно відношення сідельних тягачів та напівпричепів до вантажних автомобілів. В зовсім свіжій індивідуальній податковій консультації від 20.09.2017 № 1995/М/99-99-13-01-02-14/ІПК, спираючись, окрім загальної норми ПКУ (ст.177) стосовно заборони амортизації на вантажні авто, на норми ЗУ "Про автомобільний транспорт" (№ 2344-ІІІ від 05.04.2001), податківці оприлюднили свій черговий «фіскальний вердикт». І віднесли до основних засобів подвійного призначення у складі вантажних авто, в т.ч. сідельні тягачі та напівпричепи, які призначені для перевезення вантажів. Звідси слідує - такі основні засоби також не амортизуються.
 
       Отже, в черговий раз усвідомлюємо, що в «новаціях» ПКУ приховано безліч «але», які на практиці доводять, що право, надане ФОП - загальносистемникам на амортизацію основних засобів спростовується реаліями роз’яснень контролерів.
 
 
З повагою, керівник організаційно - правового департаменту
 
Олена Самодіна

Залиште Нам Ваші контакти і Ми з Вами зв'яжемося

ID Legal Group
ID Legal Group