Завантаження сайту

Зміни в порядку взаємодії платника податків з фіскальним органом.

Зміни в порядку взаємодії платника податків з фіскальним органом.
11.11.2017
       У зв’язку з черговими змінами в порядку взаємодії платника з фіскальним органом, які будуть впроваджені з наступного року, хочемо звернути на них увагу.
 
       Першочергово, змінився порядок надсилання рішень фіскальним органом платнику. А саме, платник, що подає звітність в електронній формі, тому і листування аналогічно в такій самій формі з дотриманням вимог закону щодо електронного документообігу та підпису.
 
       Тому з цим, Мінфін зобов’язав Фіскальну службу створити сервіс «Електронний кабінет» на базі існуючого, який на сьогоднішній день працює в дослідній експлуатації.
 
       Даним наказом визначено загальні засади функціонування системи, процедури ідентифікації користувачів, взаємодії з платниками податків та державними органами.
 
       З вищезазначеного слідує, що з лютого місяця наступного року працівники фіскальної служби в електронному вигляді через відповідну систему будуть направляти платникам листи, запрошення та податкові повідомлення-рішення, що може призвести до створення різних абсурдних ситуацій.
 
       Залишається питання, а якою ж буде вважатись дата вручення листів і рішень, дата отримання чи все ж таки дата перегляду?
 
       Сподіваємося, що порядок роботи не буде обмежувати права і обов’язки платників податків.
 
 
З повагою, керівник податкового та митного департаменту
 
Наталія Сухарєва

Залиште Нам Ваші контакти і Ми з Вами зв'яжемося

ID Legal Group
ID Legal Group