Завантаження сайту

Нова «Стара» декларація з податку на прибуток!

Нова «Стара» декларація з податку на прибуток!
20.05.2016
       Вже майже як пiвроку працюють змiни в оподаткуваннi прибутку, внесені Законом України від 24.12.2015 № 909-VІІІ, а законодавцi й досi не привели форму декларації з податку на прибуток у відповідність до дiючих норм Податкового кодексу України (далi – ПКУ).
 
       Так, ще 12 березня ДФС України оприлюднено проект наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Змін до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств» 
 
       Такi зміни до декларації стосуються:
       - заповнення розрахунку щомісячного авансового внеску в розмірі 1/12 податку на прибуток тільки за уточнюючими показниками декларацій за звітнi періоди 2013  та 2014 рокiв; 
       -  заповнення у декларації за три квартали 2016 року розрахунку авансового внеску в розмірі 2/9 податку на прибуток, що підлягатиме сплаті до 31.12.2016;
       - доповнення різницями для коригування фінансового результату до оподаткування на період дії закону щодо фінансової реструктуризації;
       -  заповнення додаткiв АВ и ЗП (викладено у новiй редакції).
 
       Проте, платникам високодохiдникам (з обсягом доходу за 2015 рiк 20 млн. грн. i бiльше) та підприємствам, які з другого кварталу перейшли на спрощену систему оподаткування, та тим, якi лiквiдуються, результати фiнасово – господарської діяльності за перший квартал 2016 року довелось декларувати за формою, затвердженою Наказом Мінфіну  від 20.10.2015 № 897, яка на жаль, в повному обсязі не вiдповiдає всiм останнiм змiнам ПКУ.
 
       При тому, податкiвцi вже нагадують, що платники з квартальним звітним періодом повинні до 31.12.2016 сплатити авансовий внесок у розмірі 2/9 податку на прибуток, визначеного у декларацiї за три квартали 2016 року.
 
       Тож будемо сподіватись, що найближчим часом ми все ж дочекаємось змiн до звітності з податку на прибуток.
 
       Також, хочеться звернути увагу, що при сплатi авансового внеску в розмірі 2/9 податку на прибуток, визначеного у декларацiї за три квартали 2016 року не слiд забувати про право використовувати надмiру сплаченi кошти.
 
З повагою, керівник органiзаційно – правового департаменту
 
Олена Самодiна

Залиште Нам Ваші контакти і Ми з Вами зв'яжемося

ID Legal Group
ID Legal Group