Завантаження сайту

Олега Добровольського, партнера ID Legal Group, обрано головою податкового комітету ААУ

Олега Добровольського, партнера ID Legal Group, обрано головою податкового комітету ААУ
22.12.2018

Вчора, 21 грудня 2018 року, у приміщені IQ Бізнес центра відбулось засідання Правління Асоціації адвокатів України. Під час засідання Олега Добровольського, партнера юридичного об’єднання ID Legal Group було одноголосно обрано головою податкового комітету Асоціації.

За словами Олега Добровольського: «Приємно відзначити ту довіру, яку виявило правління Асоціації до моєї кандидатури. Ми ще доволі молоді в якості членів Асоціації, тому таке визнання наших заслуг приємно вдвічі. В якості голови Комітету бачу на меті якісне підвищення його роботи, вихід на принципово нову ланку його діяльності. Що повною мірою підвищить і значення Асоціації. Під егідою Асоціації адвокатів взагалі і податкового комітету зокрема бачу діяльність податкового комітету як ефективного комунікатора між усіма сторонами задіяними у сфері податкового права. Це й громадськість, підприємці, представники державних органів і власне Асоціація».

Нагадаємо, 18 грудня відбулись установчі збори громадської ради при ДФС України. Олег Добровольський увійшов до її складу в якості представника Асоціації адвокатів України.

З повагою,

Олег Добровольський

Партнер

ID Legal Group

Олег Добровольський

Залиште Нам Ваші контакти і Ми з Вами зв'яжемося

ID Legal Group
ID Legal Group