Завантаження сайту

Звітуємо про пільги.

Звітуємо про пільги.
05.02.2018
       Днями до нашої Компанії за консультацією звернувся клієнт стосовно необхідності подання звіту про суми пільг по податку на прибуток.
 
       Ситуація: у підприємства була наявна сума від'ємного значення об'єкта оподаткування у розмірі 200 тис. грн., який виник на початок 2015 року (дана пільга наявна в довіднику пільг під кодом 11020301).
 
       Так як підприємство за результатами 2017 року отримало прибуток у розмірі 50 тис. грн., але його не сплатить через наявне від’ємне значення, тому необхідно скласти та подати даний звіт.
 
       У звіті необхідно зазначити: звітний період, код податку, його найменування, код пільги та її найменування, сума пільги буде становити 9 тис. грн. (50 тис. грн. * 18%), строк користування пільгою з 01.01.2017 по 31.12.2017 року.
 
       У разі, якщо підприємство пільгами не користується, то звіт подавати не потрібно.
 
       Варто зазначити, що фіскали в січні поточного року нагадали, що будуть застосовані штрафні санкції у розмірі 170 грн., а при повторному протягом року 1020 грн., у разі не подання або не своєчасного подання даного звіту.
 
       В своїх листах, необхідність подання обґрунтовують тим, що їм необхідно вести облік несплачених податків через застосування пільг платником.
 
       Хочемо звернути увагу на об’ємний перелік пільг зазначених в довіднику. Тому, радимо ознайомитись з даним переліком, щоб в майбутньому уникнути застосування з боку фіскального органу штрафних санкцій.
 
 
З повагою, керівник податкового та митного департаменту
 
Наталія Сухарєва

Залиште Нам Ваші контакти і Ми з Вами зв'яжемося

ID Legal Group
ID Legal Group