Завантаження сайту

Перезавантаження! Оновлені функції фіскальної служби.

Перезавантаження! Оновлені функції фіскальної служби.
08.02.2017
       Як завжди Верховна рада України напередодні нового року одночасно з прийняттям Закону Про державний бюджет ухвалила зміни до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні (далі – Закон № 1797).
 
       Зазначеним Законом знову на законодавчому рівні закріплено трирівневу систему органів Державної фіскальної служби - так було і в Законі України «Про державну податкову службу в Україні» від 04.12.1990 р. № 509.
 
       Крім того, на законодавчому рівні закріплено координуючу роль Міністерства фінансів України по відношенню до ДФС, в сфері реалізації податкової та митної політики.
 
       Важливим нововведенням для платників податків, яке здійснено цим Законом, стало закріплення на законодавчому рівні функцій державних податкових інспекцій в результаті доповнення Податкового кодексу статтею 19-3.
 
       Якщо раніше функції контролюючих органів містились у одній статті 19 Податкового кодексу і дублювались у Положенні ДФС, що затверджувалось Урядом, а між органами розподілялись ДФС України шляхом затвердження положень про кожний конкретний орган. То тепер, функції органів доходів і зборів розмежовані на законодавчому рівні, що забезпечує платникам більш якісних захист своїх прав з огляду на вимоги частини другої статті 19 Конституції України щодо дій державних органів в межах на підставі та у спосіб передбачений законами.
 
       Так за ДПІ закріплено функції, до яких віднесено повноваження щодо сервісного обслуговування платників податків; здійснення реєстрації та ведення обліку платників податків та платників єдиного внеску, об’єктів оподаткування та об’єктів, пов’язаних з оподаткуванням; формування та ведення Державного реєстру фізичних осіб - платників податків, Єдиного банку даних про платників податків - юридичних осіб, реєстрів, ведення яких покладено законодавством на контролюючі органи; виконання інших функцій сервісного обслуговування платників податків, визначених законом.
 
       Підпунктом 19-1.1.1. пункту 19.1.1 статті 19.1 ПКУ передбачено здійснення контролюючими органами функції з адміністрування податків, зборів, платежів, у тому числі проведення відповідно до законодавства перевірок та звірок платників податків.
 
       Пунктом 19.1.1 статті 19.1 ПКУ встановлено, що контролюючі органи виконують функції, крім особливостей, передбачених для державних податкових інспекцій статтею 19-3 цього Кодексу.
 
       Таким чином, починаючи з 1 січня 2017 року жодна Державна податкова інспекція не має функціональних повноважень, а отже і законом передбачених підстав проводити перевірки, направляти запити та отримувати інформацію в межах контрольно-перевірочних заходів, визначати грошові зобов’язання чи вживати заходів з погашення податкового боргу.
 
       Підпунктом 21.1.1. пункту 21.1 статті 21 ПКУ до зобов’язань контролюючих органів віднесено обов’язок дотримуватися Конституції України та діяти виключно у відповідності з цим Кодексом та іншими законами України, іншими нормативними актами.
 
       У разі надходження листів чи приходу представників органу ДФС із наказом чи направленням на перевірку, що підписаний начальником ДПІ, або його заступником доцільно відмовляти з допуском на перевірку чи отримання інформації в межах перевірки з підстав відсутності повноважень.
 
       Проте необхідно звернути особливу увагу на ту обставину, що Законом № 1797 не тільки розмежовано функції між органами, але й запроваджено інститут уповноважених осіб.
 
       Статтю 14 ПКУ доповнено підпунктом 14.1.137-1 уповноважена особа контролюючого органу - посадова (службова) особа контролюючого органу, уповноважена керівником такого органу на виконання певних його функцій в порядку, передбаченому цим Кодексом.
 
       До видання підзаконних нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України та Міністерства фінансів України такими уповноваженими особами можуть визначатись будь-хто із працівників контролюючого органу за рішенням керівника такого органу.
 
       Таким чином, при отриманні документів з контролюючого органу необхідно звертати увагу на їх підписанта, якщо це уповноважена особа, необхідно з’ясовувати чи являється вона працівником органу, від імені якого надіслано документ та чи включено її до наказу про визначення уповноважених осіб.
 
       Відсутність посадової особи у наказі чи не перебування в трудових відносинах із контролюючим органом є однозначною підставою для оскарження прийнятого рішення, як незаконного та прийнятого без належних повноважень.
 
 
З повагою, керівник судово - правового департаменту
 
Олег Нікітін

Залиште Нам Ваші контакти і Ми з Вами зв'яжемося

ID Legal Group
ID Legal Group