Завантаження сайту

Наслідки у разі не відображення в податкової звітності виплати доходу фізичній особі-підприємцю.

Наслідки у разі не відображення в податкової звітності виплати доходу фізичній особі-підприємцю.
25.10.2016
       У разі виплати доходу фізичній особі-підприємцю, податковий агент повинен подати податкову звітність про суми нарахованих доходів на користь такої особи.
 
       Крім того, відображення такого доходу в податковій звітності є обов’язковим незалежно від того, чи були виплачені такі доходи чи тільки нараховані.
 
       Такий дохід відображається в податковій звітності за звітний квартал, відповідно до ознаки доходу.
 
       У випадку, коли у майбутніх податкових періодах платник податків самостійно виявляє помилки, які були допущені у раніше поданій ним декларації, він зобов’язаний подати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації.
 
       ПКУ передбачено накладення штрафу у розмірі 510 гривень, у разі неподання, або подання з порушенням встановлених строків, або подання не в повному обсязі, з недостовірними відомостями, або з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платників податків, суми утриманого з них податку, якщо такі помилки призвели до зменшення або збільшення податкових зобов’язань платника (п.119.2 ст.119 ПКУ).
 
       У разі вчинення платником податку тих самих дій та до якого було застосовано штраф за таке саме порушення, застосовується штраф у розмірі 1020 гривень.
 
       Фіскали в листі - роз’ясненні (від 21.09.2016 року № 20544/6/99-99-13-01-01-15) зазначили, що не подання податковим агентом податкової звітності про суми доходів у разі нарахування або виплати доходу фізичній особі -підприємцю, передбачено застосування штрафних санкцій, відповідно п.119.2 ст.119 ПКУ.
 
 
З повагою, керівник податкового та митного департаменту
 
Наталія Сухарева

Залиште Нам Ваші контакти і Ми з Вами зв'яжемося

ID Legal Group
ID Legal Group