Завантаження сайту

Реєстрація бізнесу по новому – перші враження.

Реєстрація бізнесу по новому – перші враження.
06.05.2016
       Наприкінці листопада 2015 року Верховна Рада України прийняла новий закон про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, яким кардинально змінено правила реєстрації бізнесу в Україні і який почав діяти з 1 січня 2016 року. 
 
       Зупинимось на перших результатах реалізації прогресивного закону з огляду на анонсовані новації.
 
       1. Надання повноважень з реєстрації бізнесу нотаріусам та акредитованим суб’єктам державної реєстрації - це означає, що особа, яка має намір зареєструватися як фізична особа-підприємець, або зареєструвати юридичну особу приходить до звичайного нотаріуса, або спеціально акредитований центр який і проводить  реєстраційну дію. Головною умовою, щоб законодавчий припис запрацював у передбаченому форматі є підключення зазначених суб’єктів до єдиного державного реєстру.
 
       Таким чином станом на 1 травня здійснити реєстраційні дії у нотаріуса чи спеціально акредитованому центрі поки що не можливо через їх відсутність або не підключення до ЄДР.
 
       2. Запровадження для вчинення реєстраційних дій принципу екстериторіальності – це  означає, що особа, яка бажає відкрити власний бізнес може звернутись до будь-якого державного реєстратора, нотаріуса, або спеціального акредитованого центру незалежно від свого місця реєстрації або майбутнього місцезнаходження юридичної особи для вчинення реєстраційних дій.
 
       Вказаний принцип реалізовано і він працює, хоча черг від того у державних нотаріусів менше не стало. 
 
       3. Спрощено вимоги до формування пакету документів – це означає, що:
 
       3.1. нотаріальне посвідчення підписів засновників є необов’язковим, тобто  нотаріальне посвідчення підписів фізичної особи потрібне лише у тому випадку, якщо пакет документів подається представником за довіреністю, або направляється поштою. Якщо документи подаються засновником особисто, то він пред’являє реєстратору лише документ, який посвідчує особу;
 
       3.2. документи можуть подаватись у електронному вигляді, тобто заявник сидячи вдома біля комп’ютера і маючи доступ до мережi інтернет, за допомогою програмних засобів ведення Єдиного державного реєстру на порталі електронних сервісів, відсканувавши оригінали документів та заповнивши форми, накладає власний електронний цифровий підпис на поданий пакет документів. Такий пакет опрацьовується державним реєстратором в день його подання.
 
       3.3. за результатом надання адміністративної послуги здійснюється дистанційний контроль, тобто заявнику надається або надсилається примірник опису з кодом доступу до результатів розгляду документів за допомогою якого заявник може відслідковувати результат розгляду його документів через ЄДР.   
 
       3.4. перша реєстраційна дія з реєстрації бізнесу є безкоштовною.
 
       Вказані принципи працюють, хоча електронна подача документів пробуксовує через помилки обох сторін.
 
       4. Свідоцтво про державну реєстрацію не видається, замість нього формується виписка, яку можна роздрукувати з ЄДР, використовуючи код доступу зазначений у описі.
 
       За бажанням суб’єкта господарювання йому можуть надати виписки та витяг з ЄДР а також копії документів, які містяться в реєстраційній справі, вказана послуга платна. 
 
       5. На законодавчому рівні закріплено можливість використання відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі, для ідентифікації юридичної особи або її відокремленого підрозділу, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, фізичної особи - підприємця, у тому числі під час провадження ними господарської діяльності та відкриття рахунків у банках та інших фінансових установах.
 
       Відповідно використовуючи код доступу зазначений у описі, можливо перевірити та переглянути інформацію про зареєстровану особу, що суттєво зменшує кількість ризиків для ведення бізнесу. 
 
       6. Закон закріплює економічні стимули з використання електронних документів шляхом встановлення пониженої ставки адміністративного збору на рівні 75 відсотків ставки за подачу паперових документів.   
 
       Перші враження з реалізації нового закону про державну реєстрацію є досить позитивними, приємно, що законодавець зробив зусилля для спрощення бюрократичних процедур з реєстрації бізнесу і частина з них уже працює, а суб’єкти господарювання мають можливість заощадити кошти на початковому етапі розвитку власної справи, що дуже важливо в умовах економічної кризи.
 
       При цьому, головною та важливою умовою ефективного застосування законодавства є правильність формування та заповнення документів.
 
 
З повагою, керівник судово-правового департаменту
 
Олег Нiкiтiн

Залиште Нам Ваші контакти і Ми з Вами зв'яжемося

ID Legal Group
ID Legal Group