Завантаження сайту

Система блокування накладних! Що добре? Де ризики?

Система блокування накладних! Що добре? Де ризики?
17.05.2017
       Чи ефективна на сьогоднішній день система боротьби зі схемним кредитом ДФС? - Абсолютно ні!
 
       Чи потрібна впроваджувана система блокування накладних? – Так, потрібна!
 
       Які ризики залишаються при її впровадженні в тому вигляді, в якому вона висвітлена в проекті Наказу?
 
       Система не відбирає як ризикову реалізацію продукції виробниками або реальним сектором або ж тими самими імпортерами за готівку і продаж тієї ж групи товару, вже як схемного, за накладними, тобто, якщо не буде скрутки в першому ланцюзі чи буде допустима націнка до 50% і підпитка іншим кредитом, то схема буде працювати. Вона буде довше і дорожче для кінцевого споживача, але вже за ціною стоїть гарантія держави, починаючи з 01.07.2017!
 
       Наступне питання, яке залишається відкритим: система відстежує за кодом товару, але на скільки вона зможе зіставляти не тільки коди товару, але і кількісну складову, якщо так, то де і як орган ДФС візьме інформацію про залишки на складах на певну дату, з якої почнеться звіт?
 
       Введення автоматичного співставлення як кількісної складової, так і кодування товарів одночасно максимально мінімізує питання скруток товарних груп за кількісною складовою. Відповідно відпадуть і питання про реальність товару, що виробляється, вирощується, імпортується і реально продається на ринку України. В останні роки офіційна статистика відповідних органів в рази різнилася з даними фіскального органу про товарообіг деяких груп товарів в країні і, як ми розуміємо, не в кращу сторону. Але для вирішення цієї задачі необхідно буде задіяти бізнес, якому необхідно буде надати інформацію фіскального органу на певну дату по залишках товарів як по коду, так і за кількістю . Як варіант реалізувати це можливо в добровільному, декларативному порядку, визначивши певні точки співставного контролю, наприклад, дані балансу, який буде поданий в державні органи статистики тощо. При цьому, реальний сектор економіки буде в цьому зацікавлений, з метою мінімізації ризиків при реєстрації податкової накладної, тим більше як з боку фіскального органу, так і з боку платника це все можна максимально автоматизувати.
 
       Далі питання щодо послуг! Добре, якщо послугу купив і продав, а якщо товар переформатувався в галузеву послугу? Або приклад юридичних фірм - на виході виключно послуга, але з повним податковим навантаженням, а на вході нічого (крім витрат офісу)?
 
       Тут як раз найбільше запитань ніж відповідей, в першу чергу в кодуванні самих видів послуг, який досить вузький і не відповідає всьому спектру послуг, які знаходяться на ринку. Можливість звернення до Торгово - Промислової палати, для надання відповідного висновку щодо правильності використання саме цього коду для даної послуги, не знімає питання для фіскального органу про трансформацію частини товару на вході у вигляді послуги на виході. 
 
       І тут вступає в дію ручний механізм роботи фіскального органу, а саме робоча група, яка протягом 5 днів має розглянути пакет документів з аргументацією платника. Ми прекрасно розуміємо, який це масив по областях вже вперше піде на ручну обробку, яка буде пріоритетність і відповідно якість, маючи уявлення, на сьогодні, про рівень адміністрування в фіскальній службі. І саме не приємне - де є ручний механізм, там вступає корупційна складова, але знову ж з державною гарантією з 01.07.2017! 
 
       При цьому, залишається питання про механізм оскарження рішення робочої групи ...., якщо процедура в рамках кодексу – адміністративна і судова, то досить довгий процес, і як зазвичай, судове рішення буде позитивним для платника, але фіскальний орган його виконувати не буде, як зазвичай, до того, доки не пройде всі кола оскарження та ініціювання примусового виконання. 
 
       Знову ж таки, повторюся, що система блокування накладних потрібна обов'язково і бізнес це розуміє, і готовий до цього, так як втомився від постійного спілкування у вигляді пафосної картинки з боку фіскального органу, але за фактом стіни в реальному часі. Для цього потрібно максимально врахувати всі ризики для обох сторін і мінімізувати ручний фактор прийняття рішення .
 
 
З повагою, Партнер ID Legal Group
 
Анна Ігнатенко

Залиште Нам Ваші контакти і Ми з Вами зв'яжемося

ID Legal Group
ID Legal Group