Завантаження сайту

В недалекому майбутньому ТЦУ стане ключовим напрямом податкового контролю - керівники департаментів ID Legal Group на форумі «ТЦУ 2018»

В недалекому майбутньому ТЦУ стане ключовим напрямом податкового контролю - керівники департаментів ID Legal Group на форумі «ТЦУ 2018»
24.09.2018

Олег Нікітін - керівник судово-правового департаменту та Тетяна Савчук - керівник департаменту обліку і аудиту юридичного об’єднання ID Legal Group взяли участь у Форумі «Трансфертне ціноутворення 2018». Організатором форуму виступив Діловий клуб. У заході взяли участь народні депутати України, представники Міністерства фінансів України, Державної фіскальної служби та  суддівського корпусу.

Представники фіскальної служби презентували запропоновані зміни до законодавства щодо трансферного ціноутворення. На думку фахівців ID Legal Group запропоновані зміни свідчать, що в недалекому майбутньому ТЦУ стане одним із ключових напрямів податкового контролю. «Нові вимоги до звітності та документації, нові суми штрафів - це те, що триматиме в напружені платників податків ще дуже тривалий час», - відзначила Тетяна Савчук.

Жваве обговорення викликав законопроект щодо запровадження податку на виведений капітал. На думку учасників форуму ці зміни покликані доповнити ТЦУ та BEPS в Україні та максимально спростити розрахунок бази оподаткування. Законопроект може бути схвалений вже у найближчий час, тому залишилось дочекатись анонсований змін та кінцевої редакції закону.

Як зазначив Олег Нікітін: «Досить цікаво було почути про практику судово-економічної експертизи в справах по ТЦУ - як про один з ефективних механізмів при врегулюванні спорів як в адміністративному, так і судовому порядку. Особливо, коли судді не мають достатньої компетенції в сфері ТЦУ».

На думку обох учасників, в черговий раз переконалися, що такі заходи щоразу додають нових знань та дозволяють розширювати свою практику у потрібних напрямках.

Нагадаємо, що юридичне об’єднання ID Legal Group є генеральним партнером ІІ Податкового Форуму Асоціації адвокатів України та організатором сесії Форуму: «Держава проти офшорних схем: трансфертне ціноутворення та податок на виведений капітал». 

З повагою,

Олег Нікітін

Керівник судової практики

ID Legal Group

Олег Нікітін

Залиште Нам Ваші контакти і Ми з Вами зв'яжемося

ID Legal Group
ID Legal Group