Завантаження сайту

Адвокати Юридичного об’єднання «ID Legal Group» долучились до VII Зимового форуму ААУ з кримінального права та процессу.

Адвокати Юридичного об’єднання «ID Legal Group» долучились до VII Зимового форуму ААУ з кримінального права та процессу.
19.12.2017
       15 грудня 2017 року Адвокати Юридичного об’єднання «ID Legal Group» долучились до VII Зимового форуму ААУ з кримінального права та процессу.
 
       Асоціація Адвокатів України провела VII щорічний Зимовий Форум з кримінального права та процессу.
 
       Доповідачами і учасниками Форуму – провідними адвокатами, суддями, міжнародними експертами, представниками ЗМІ, Генеральної прокуратури України, НАБУ, СБУ, САП, Національної поліції було розглянуто важливі питання в галузі кримінального права та процессу, а саме: реформування судової системи та зміни в кримінальному процесі, розширення прав адвокатів у кримінальному процесі, корупційні злочини, стратегія і тактика захисту по кримінальним справам, захист бізнесу та інше.
 
       Адвокати Юридичного об’єднання «ID Legal Group» обмінялися досвідом з учасниками Форуму щодо обговорення нагальних гострих проблем, які виникають у роботі під час здійснення захисту по кримінальним справам, практики розслідування корупційних злочинів НАБУ, проблемних питань під час обшуків.

Залиште Нам Ваші контакти і Ми з Вами зв'яжемося

ID Legal Group
ID Legal Group