Завантаження сайту

ID Legal Group виступило спонсором IV Національного експортного форуму

ID Legal Group виступило спонсором IV Національного експортного форуму
06.06.2018

Юридичне об’єднання ID Legal Group виступило спонсором IVНаціонального експортного форуму, який відбувся 3-5 червня 2018 року в Києві.

Четвертий рік поспіль Київська торгово-промислова палата спільно з Торгово-промисловою палатою України традиційно збирає в Києві представників українських підприємств-експортерів, десятки іноземних імпортерів, делегації іноземних країн, експертів в сферах зовнішньоекономічної діяльності, інвестицій, кредитування, банківської справи тощо.

От і цього року форум зібрав понад 150 учасників, серед яких близько 20 гостей з 14 країни світу. Серед них Німеччина, Польща, Угорщина, Хорватів і т.д.

Крім того, цього року Національний експортний форум вперше проводився в рамках заходів «Київський експортний тиждень 2018» (Kyiv Export Week 2018). В рамках Kyiv Export Week,  5 червня розпочала роботу Міжнародна виставка-презентація промислової продукції київських виробників «Зроблено у Києві». Під час цих заходів, на території Міжнародного виставкового центру, представники іноземного та українського бізнесу мали можливість ознайомитися і з роботою юридичного об’єднання ID Legal Group.

Як зазначив партнер юридичного об’єднання Олег Добровольський: «Для нас це перший досвід безпосередньої участі у подібних заходах. І, на мою думку, не дарма. Знайомство з українськими експортерами, розуміння, що вітчизняний бізнес просувається за кордон - це позитивні сигнали для нашої країни. А будь-який бізнес неможливий без якісного юридичного та податкового супроводження. І тому наше об’єднання тут, представляє і свої досягнення».

Залиште Нам Ваші контакти і Ми з Вами зв'яжемося

ID Legal Group
ID Legal Group