Завантаження сайту

Олег Добровольський та Ірина Нікітіна - модератори ІІ Податкового Форуму ААУ

Олег Добровольський та Ірина Нікітіна - модератори ІІ Податкового Форуму ААУ
14.09.2018

Партнер юридичного об’єднання ID Legal Group Олег Добровольський та консультант зі стратегії та розвитку Ірина Нікітіна будуть модераторами сесії «Держава проти офшорних схем: трансфертне ціноутворення та податок на виведений капітал» ІІ Податкового форуму. Форум відбудеться 9 листопада 2018 року. Його організатором є Асоціація адвокатів України.

За словами Олега Добровольського: «Наша мета зробити сесію нестандартною та цікавою для різних категорій учасників. Тому ми вирішили задіяти двох модераторів. Оскільки теми, які ми будемо обговорювати, стосуються трансферного ціноутворення і податку на виведений капітал, то моя задача, як партнера об'єднання, яке спеціалізується у галузі податкового права, побудувати її таким чином аби вона була цікавою як для юристів та адвокатів, так і для бухгалтерів. Що стосується Ірини, то завдяки її досвіду в стратегічному плануванні, бізнес-психології та глибокому розумінні як бізнес, в тому числі і юридичний, працює з зсередини, нам вдасться зробити сесію комфортною і цікавою для всіх учасників. Ірина є нестандартним модератором, що привнесе нове дихання заходу. Її задача зробити так, щоб сесія пройшла активно, була побудована на живому  діалозі, обміні практикою та обов’язково вийшла за рамки очкування».

Олег Добровольський – адвокат, партнер юридичного об’єднання ID Legal Group є висококваліфікованим фахівцем, з понад 17 річним досвідом успішної юридичної практики, та експертом в галузі податкового права. Має значний досвід практичної діяльності та відмінне знання нюансів законодавства, що дозволяє ефективно здійснювати захист інтересів Клієнтів під час супроводу у взаємовідносинах з контролюючими органами та в судових інстанціях.

Консалтингова практика Ірини Нікітіної  сфокусована на питаннях напрацювання бізнес-стратегій та пошуку комплексних рішень для розвитку юридичних фірм. Ірина є ідеологом та спів-засновницею Всеукраїнського дослідження «Розвиток юридичних талантів», аналітичні огляди за результатами якого щорічно публікуються в «ТОП100. Рейтинг лучших компаний Украины» від Дело.ua. Крім того, є автором кількох монографій про внутрішню кухню юридичного бізнесу, практичного посібника для юридичних фірм.

Нагадаємо, 9 листопада 2018 року в приміщені IQ Бізнес-центра відбудеться ІІ Податковий Форум. Організатор заходу - Асоціація адвокатів України. Детальну інформацію щодо форуму можна знайти на сайті Асоціації. Генеральні партнери форуму: юридичне об’єднання IDLegalGroup та компанія KMPartners.

Залиште Нам Ваші контакти і Ми з Вами зв'яжемося

ID Legal Group
ID Legal Group