Завантаження сайту

Партнер ID Legal Group Олег Добровольський взяв участь у ІІІ Всеукраїнському Аграрному Форумі

Партнер ID Legal Group Олег Добровольський взяв участь у ІІІ Всеукраїнському Аграрному Форумі
18.04.2018

Побудова ефективного агробізнесу, його розвиток та захист  - головні теми ІІІ Всеукраїнського Аграрного Форуму, який відбувся днями у Києві. Організатором заходу виступила Асоціація адвокатів України. У заході взяв участь партнер юридичного об’єднання IDLegalGroupОлег Добровольський.

Також юридичне об’єднання виступило партнером Асоціації в організації сесії Форуму «Захист в агробізнесі - як складну ситуацію обернути на можливість». Під час сесії мова йшла про податкові перевірки, обшуках на підприємствах, побудові стратегії захисту в суді.

За словами Олега Добровольського:  «Сьогодні для мінімізації негативних наслідків будь-якої компанії потрібна постійна співпраця підрозділів підприємства з юристами. Кліше, що юрист потрібен після виникнення проблеми, вже не працює. Наш час потребує в тому числі і превентивних методів - внутрішній аудит, перевірки контрагентів, укладання договорів, доперевірочна діяльність, робота з контролюючими органами під час перевірок, оскарження результатів і доведення позиції в суді. Все це елементи роботи юриста будь-якого сучасного підприємства. Для нас участь в цьому заході, як партнера сесії, була цікавим досвідом. Лише під час подібних заходів можна отримати корисний досвід, поділитися своїми напрацюваннями. Така взаємодія робить юридичну спільноту сильнішою».

Під час Форуму його учасники обговорювали питання правового регулювання земельних питань та відносин в Україні, судової практики вирішення спірних питань та обговорення особливостей правової реалізації великої кількості нюансів в аграрному бізнесі.

Як зазначив Олег Добровольський: «Це все те, що змушує шукати нетривіальні шляхи вирішення проблем бізнесу, приймати виклики часу та суспільства, постійно вдосконалювати свої знання у цій сфері та передбачати на крок уперед, аби мати можливість запобігти проблемам реалізації бізнесу в аграрний сфері, а не створювати та потім вирішувати їх».

Також під час ІІІ Всеукраїнського Аграрного Форуму Олег Добровольський, як партнер юридичного об’єднання IDLegalGroupотримав від Асоціації адвокатів України диплом «Генеральний партнер ААУ-2018 року».

Залиште Нам Ваші контакти і Ми з Вами зв'яжемося

ID Legal Group
ID Legal Group