Завантаження сайту

Представник ID Legal Group взяв участь у черговому засіданні робочої групи Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики

Представник ID Legal Group взяв участь у черговому засіданні робочої групи Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики
01.06.2016
       31 травня 2016 року керівник судово - правового департаменту Олег Нікітін, як член робочої групи по розгляду та опрацюванню пропозицій до проекту Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей кримінального провадження в податкових відносинах та питань адміністрування податків і зборів" (реєстр. № 3448 від 10.11.2015) прийняв участь у третьому засіданні.
 
       На засіданні розглянуто пропозиції, які були подані Народними депутатами під час повернення законопроекту на повторне перше читання та в результаті повторного опрацювання членами робочої групи.
 
       Головна теза законопроекту, спрямована на зміну принципу відкриття  кримінальних проваджень за ухилення від сплати податків (статті 212 та 2121 Кримінального кодексу України) лише у разі несплати платником узгодженої суми податкових зобов’язань, збереглась.
 
       Представником  ID Legal Group надано пропозиції, які визнані доречними та враховані в остаточній редакції законопроекту. 
 
       Додатково у законопроекті уточнено ряд норм Податкового кодексу, зокрема за якими буде вдосконалено механізм електронного спілкування між контролюючими органами та платниками через кабінет платника податків та електронну скриньку, інформація про яку автоматично буде заноситись із Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
 
       Також статтю 38 Податкового кодексу доповнено нормою про можливість сплати податків за іншу особу на підставі письмового договору, укладеного між сторонами. Така новація забезпечить правове регулювання в питаннях своєчасності погашення грошових зобов’язань або податкового боргу перед бюджетом.
 
       За результатами засідання, робочою групою вирішено виділити в окремий законопроект зміни до статті 205 Кримінального кодексу України, а також надати пропозиції до остаточної редакції законопроекту № 3448. 
 

Залиште Нам Ваші контакти і Ми з Вами зв'яжемося

ID Legal Group
ID Legal Group