Завантаження сайту

Фахівці ID Legal Group домоглися скасування донарахованого податку на прибуток на суму понад два мільйони гривень, - Олег Добровольський, партнер ID Legal Group

Фахівці ID Legal Group домоглися скасування донарахованого податку на прибуток на суму понад два мільйони гривень, - Олег Добровольський, партнер ID Legal Group
07.05.2018

Юридичною компанією ID Legal Group в Державній фіскальній службі України успішно представлено інтереси товариства на суму понад два мільйони гривень з адміністративного оскарження податкового повідомлення-рішення, прийнятого контролюючим органом з податку на прибуток.

Фіскальним органом, під час перевірки клієнта ID Legal Group, було здійснено донарахування з податку на прибуток лише тому, що, на їх думку, реалізація товару відбулася невстановленим особам через відсутність в товарно-транспортній накладній повної адреси покупця.

Як наслідок, отримані кошти від контрагента за договором поставки, було перекваліфіковано в договір безповоротної фінансової допомоги. При цьому, жодних рішень про визнання договору недійсним в судовому порядку не відбувалося і найголовніше, що таке право нормами Податкового кодексу не передбачено

Наше юридичне об’єднання аргументовано довело законність дій Клієнта та необґрунтованість висновків перевірки щодо нереальності виконання господарських операцій між суб’єктами господарювання.

Насамперед слід зауважити, що визначальною ознакою господарської операції є те, що вона має спричиняти реальні зміни майнового стану платника податків. Встановлення факту «дефектності» товарно-транспортної накладної не може слугувати єдиним підґрунтям проведення нереальних операцій та мати вплив на об’єкт оподаткування з податку на прибуток.

Першочергово, для оцінювання факту здійснення господарської операції, дослідженню підлягають усі первинні документи, які складаються в залежності від певного виду господарської операції – договори, акти виконаних робіт, документи про зберігання товарів, тощо.

Під час розгляду скарги приведений системний аналіз норм законодавства а також надані до скарги документи дали змогу підтвердити фактичне відвантаження товару покупцю та отримання доходу (надходження коштів) саме за договором поставки.

Державна фіскальна служба України погодилась з правовою позицією фахівців юридичної компанії ID Legal Group та задовольнила скаргу і, відповідно, скасувала податкове повідомлення-рішення.

Залиште Нам Ваші контакти і Ми з Вами зв'яжемося

ID Legal Group
ID Legal Group