Завантаження сайту

Фахівці юридичного об’єднання ID Legal Group провели семінар-практикум для платників податків

Фахівці юридичного об’єднання ID Legal Group провели семінар-практикум для платників податків
07.06.2018

Новації з податку на прибуток, трансфертного ціноутворення, податку на додану вартість - ці та інші теми піднімали фахівці юридичного об’єднання ID Legal Group під час безкоштовного семінару-практикуму для платників податків України та Києва «Наш пріоритет - захист ваших інтересів. Законодавчі новації на 2018 рік. Практика та пошук стратегій». Захід було організовано юридичним об’єднанням спільно з територіальним відділенням АППУ у м. Києві.

Як зазначив під час відкриття партнер юридичного об’єднання Олег Добровольський: «Подібні семінари ми проводимо не часто. Приблизно раз на півроку. Але, при цьому, впевнились, що вони є доволі популярними. Головний наш принцип при підготовці до таких заходів - актуальність і простота. Ми намагаємось відійти від традиційних форматів проведення семінарів. Наш формат - це практичний досвід помножений на дискусію с учасниками. Мета не заробити. Ми прагнемо поділитися з вами тими знаннями і навичками, які набули під час практики. Дати вам поштовх для подальшої діяльності».

Також партнер IDLegalGroupнагадав, що юридичне об’єднання спеціалізується саме в області податкового права та економічної безпеки і надає повний спектр послуг при спілкуванні з фіскальними органами. Серед них юридичні, аудиторські та консалтингові послуги. «На юридичному ринку України є достатньо компаній, які анонсують повний комплекс послуг в сфері економічної безпеки, але надають їх по-справжньому одиниці. Відзначу, що ми як раз одна з таких компаній», - наголосив Олег Добровольський.

Семінар-практикум, організований юридичним об’єднанням відвідали кілька десятків бухгалтерів, юристів, директорів українських і столичних компаній. Безпосередньо спікерами семінару стали керівники департаментів IDLegalGroup, які є фахівцями своєї справи. А саме, Тетяна Савчук - керівник департаменту обліку та аудиту; Наталя Сухарєва - керівник податкового та митного департаменту; Олег Нікітін - керівник судово-правового департаменту та Руслан Солнцев - податковий консультант.

Під час семінару фахівці юридичного об’єднання IDLegalGroupдетально розповіли про останні зміни у податковому законодавства, які набули чинності в 2018 році. Це оподаткування податком на прибуток, зміни в трансфертному ціноутворенні відносно контрольованих операцій, методика заповнення розрахунку коригування до податкової накладної з ПДВ, заробітна плата у 2018 році (перевірки ПФУ та зміни від ФСС), процедури проведення позапланових перевірок та підстави для зустрічних звірок, перспективи податкових та судових спорів у випадку сумнівного контрагента.

Детально з матеріалами семінару-практикуму «Наш пріоритет - захист ваших інтересів. Законодавчі новації на 2018 рік. Практика та пошук стратегій» ви можете ознайомитися за посиланням

Фотогалерея заходу

Також додамо, що наступного тижня керівники департаментів юридичного об’єднання ID Legal Group візьмуть участь у інтернет-конференції з питань новацій у податковому законодавстві на порталі ЛІГА. Запрошуємо бажаючих брати участь та залишати свої запитання. Детальна інформація за посиланням:

 http://press.liga.net/internet-conference/releases/konferentsiya-zakonodavchi-novatsii-na-2018-rik

Залиште Нам Ваші контакти і Ми з Вами зв'яжемося

ID Legal Group
ID Legal Group