Завантаження сайту

Український бізнес нещадно штрафують за прості порушення: головні помилки ФОП, - Олег Добровольський, партнер ID Legal Group

Український бізнес нещадно штрафують за прості порушення: головні помилки ФОП, - Олег Добровольський, партнер ID Legal Group
10.06.2018

Коментар партнера юридичного об’єднання ID Legal Group Олега Добровольського для порталу UBR.ua

"У зоні ризику найчастіше опиняються адвокати та нотаріуси, як найбільш поширена категорія самозайнятих осіб. У своїй роботі вони часто втрачають межу між витратами, які можна або не можна відносити на витрати, пов'язані з професійною діяльністю. Тому в ході інспекцій податківці часто не підтверджують частину витрат і донараховують податкові зобов'язання з ПДФО, військового збору та ЄСВ".

"Приватний підприємець, який працює в сфері громадського харчування, частину продуктів закуповував на ринку за готівку (тобто не мав на ці витрати підтверджених первинних документів). І включив все, що було куплено за готівку в загальну інвентаризаційну відомість, де були вказані і товари «з документами».

Ці відомості він показав податківцям при перевірці (нагадаємо, працівники ДФС мають право вимагати проводити інвентаризації і спостерігати за ними).

В результаті, йому було донараховано суму доходу в розмірі безоплатно оприбуткованих товарно-матеріальних цінностей (тобто, без підтверджуючих придбання документів). І на цей «дохід» нарахували ПДФО і військовий збір, супроводивши своє рішення штрафом. Навіть в суді цей підприємець не зміг відстояти свої права".

Залиште Нам Ваші контакти і Ми з Вами зв'яжемося

ID Legal Group
ID Legal Group