Skip to content Skip to footer

Анна Ігнатенко

Партнер ID Legal Group

Освіта: Київський національний економічний університет, економіка підприємства, 1997 р.

Українська академія зовнішньої торгівлі, міжнародне право, 2006 р.

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат економічних наук

Почесне звання:

Заслужений економіст України

Професійний досвід:

Більше 20 років практичного досвіду у сфері оподаткування, а також в напрямах податкового, господарського, фінансового та міжнародного права.

Партнер, співзасновник ID Legal Group з 2016 року.

Завдяки професійним знанням в області економіки та права забезпечує надання високоякісних послуг в сфері податкового права.

До того, як стати партнером ID Legal Group, Анна Ігнатенко набула практичного досвіду в галузі податкового права, перебуваючи на рядових та керівних посадах в органах Державної податкової служби, Міністерства доходів і зборів, Державної фіскальної служби. Здійснювала функціональне керівництво за напрямом «Аудит» та «Адміністрування» на посадах заступника керівника в підрозділах податкової служби Україні як у м. Києві так і областях, а також здійснювала керівництво районними податковими інспекціями.

Є консультантом для іноземних та вітчизняних компаній з різних аспектів ведення бізнесу в Україні. Ефективний учасник в проектах, пов’язаних із вирішенням спорів з податковими, митними та іншими контролюючими органами, складанням різнопланових угод та договорів, отриманням дозволів та ліцензій, тощо.

Багаторічний досвід і різностороння практика дозволяє розробляти ефективні алгоритми захисту інтересів Клієнта у господарських та корпоративних суперечках, а також у відносинах з контролюючими органами.

Публікації