Ваш надійний партнерID legal Group

Адвокатура в сфері податкового права

Ми будуємо успішну стратегію адвокатського захисту - Ви займаєтесь улюбленою справою!

Мінімізуйте свої ризики з ID Legal Group

Кожен суб’єкт, який здійснює господарську діяльність, зобов’язаний дотримуватися чинного законодавства. Беручи до уваги його складність і часті зміни, слід розуміти, що помилки нерідко виникають через брак часу на вивчення всіх нововведень, технічні та методологічні помилки, також через недостатній рівень обізнаності в вузькопрофільних питаннях, а не рідко через партнерів - контрагентів по бізнесу.

До того ж, за останні роки в українській кримінальній правозастосовній практиці значно посилилась боротьба з таким світовим явищем як оптимізація податкових відрахувань та зборів.

Доволі часто виникають прецеденти, коли власнику чи керівнику бізнесу ставляться до вини дії, скоєні його несумлінними контрагентами, а заходи, які він застосовує в межах правового поля задля зниження податкового тягаря, трактуються як ухилення від сплати податків та зборів.

Такі випадки відразу стають приводом для проведення як планових так і позапланових перевірок представниками контролюючих органів. На жаль, подібні заходи для представників бізнесу можуть мати перспективу донарахувань податків і зборів, нарахування пені та штрафів, можливістю накладання арешту на активи підприємства, порушення кримінальних справ тощо.

Податкові злочини, за своєю сутністю та змістом, є одними з найскладніших категорій справ, що мають місце в юридичній практиці

У зв’язку з цим не варто розраховувати на допомогу спеціаліста широкого профілю, який вважає себе фахівцем в усіх сферах права. Лише адвокат, чия спеціалізація захист у кримінальних справах в сфері економічної діяльності, який має досвід захисту та розслідування цієї категорії справ може надати Вам ефективну допомогу.

ID Legal Group впевнено лідирує на юридичному ринку з надання послуг у сфері адвокатури в економічній діяльності. Таке досягнення ґрунтується на вузькій спеціалізації та професійному штаті наших юристів і адвокатів, податкових консультантів та аудиторів. Ми впроваджуємо нові високі стандарти якості послуг, завойовуємо довіру наших Клієнтів і стратегічно працюємо на перспективу.

Ми будуємо нову стратегію адвокатського захисту

Крім значних знань в сфері кримінального, кримінального процесуального законодавства, наші фахівці мають ґрунтовні знання в сфері податкового права, бухгалтерського обліку та сертифікованого аудиту. Саме тому, ми не лише розуміємо сутність та зміст кримінального кодексу, а також маємо досвід в галузі бухгалтерського обліку, економіки та планування. Не кожен юрист чи адвокат зможе забезпечити такий комплексний підхід до вашої справи.

Безумовно, необхідно зазначити, що процес захисту в сфері економічної безпеки, це доволі складна процедура. В межах такого захисту адвокату доводиться працювати зі значним масивом різноманітних матеріалів та документів.

А наявність в матеріалах кримінальних справ значної кількості бухгалтерських та економічних документів, різноманітних звітів, накладних, актів, виписок з розрахункових рахунків ускладнює процес захисту в рамках кримінального провадження по податковому злочину.

Враховуючи ці аспекти, захист під час кримінального провадження в податкових злочинах варто доручати професійним компаніям, які надають послуги у цій сфері та мають різнопланових фахівців.

Чому ID Legal Group?

Адвокати та юристи ID Legal Group надають послуги з податкового консультування та захисту від кримінального переслідування за податкові правопорушення.

Наші фахівці здійснюють екстрені виїзди у разі проведення обшуку та виїмки документів та здійснюють правову експертизу дій співробітників правоохоронних органів. В подальшому фахівці ID Legal Group представляють інтереси Клієнта під час слідчих дій і в суді.

Адвокати здійснять фахову оцінку законності та обґрунтованості висунутих претензій кримінально-правового характеру, а також ймовірність притягнення Клієнта до кримінальної відповідальності. Під час слідства, фахівці сформують позицію захисту, яка дозволить виключити ризик притягнення до кримінальної відповідальності або значно мінімізувати наслідки кримінального переслідування.

Ваш бізнес буде надійно захищено від негативних наслідків, пов'язаних з порушенням та розслідуванням кримінальної справи.

Треба пам'ятати - не буває безвихідних ситуацій - головне правильно побудувати стратегію захисту, яка мінімізує ризики і забезпечить максимально можливий і бажаний кінцевий результат.

Ми вже реалізували понад 100 таких проектів

АлгоритмВаших дій

 • Зв’яжіться з нами
 • Оорганізовуємо зустріч
 • Ппроаналізуємо Вашу проблему
 • Укладаємо договір
 • Будуємо стратегію
 • Комплексно реалізуємо захист Вас та Вашого бізнесу

Можливо Ви здивуєтесь, але долю Вашої справи вирішують не лише факти та Ваша чиста совість

Тому кращий адвокат в сфері податкового права - це адвокат, найнятий відразу

Як триває справа в суді, якщо Ви захищаєтесь самостійно:

 • Ви не доносите свою позицію до суду і не знаєте, які докази потрібно надати;
 • У Вас не має чітких відповідей на звинувачення з боку податкових органів;
 • Ви програєте спір, навіть якщо в Ваших документах все в порядку.

Як працюють адвокати ID Legal Group:

 • У Вас чітка позиція та обґрунтовані відповіді на звинувачення;
 • Докази працюють лише на Ваш захист;
 • Ви фахово відповідаєте на необґрунтовані претензії з боку звинувачення;
 • Вашу справу розглядають за законом і без фальсифікацій.

Ми пропонуємо

 • Захист прав та інтересів фізичних і юридичних осіб в кримінальному провадженні;
 • Фахове консультування в сфері кримінального права та процесу;
 • Повне супроводження Клієнта під час будь-якого спілкування з правоохоронними, контролюючими та іншими державними органами - в тому числі, але не обмежуючись, при допиті в якості свідків, проведенні обшуків та інших процесуальних діях; оскарження рішень, дій або бездіяльності слідчого, прокурора під час досудового розслідування;
 • Представництво інтересів потерпілого/потерпілих у кримінальному провадженні;
 • Супроводження юридичних осіб під час проведення перевірок контролюючими та правоохоронними органами;
 • Вибудовування стратегії і збір доказової бази для Клієнта на висунуті звинувачення;
 • Розробка на підставі звинувачення стратегічної правової позиції, яка дасть свій прогнозований результат;
 • Підготовка та забезпечення апеляційного та касаційного оскарження судових рішень та вироків, - ми захищаємо Ваші інтереси на всіх етапах.

В межах правового поля, знаючи послідовність дій контролюючих органів, команда ID Legal Group забезпечить безпеку Вашого бізнесу - Ми передбачаємо можливі ризики і поведінку правоохоронних органів.

Пам’ятайте - найефективніший результат - коли ми супроводжуємо Вашу справу з самого початку! Якщо Вам цікава послуга «Адвокатура в сфері податкового права» можливо Ви зацікавитесь й іншими:

Залиште Нам Ваші контакти і Ми з Вами зв'яжемося

ID Legal Group
ID Legal Group