Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ID Legal Group суттєво посилило свої позиції серед ТОП юридичних компаній, які працюють у сфері податкового права та захисту бізнесу

Видання «Юридична Газета» опублікувало результати рейтингового дослідження «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній України – 2021». ID Legal Group в чергове підтвердила свій професіоналізм та увійшло до ТОП компаній, які спеціалізуються в сферах податкового права та захисту бізнесу. Про це повідомив партнер ID Legal Group Олег Добровольський.

За його словами: «Цього року наша компанія значно посилила свої позиції у рейтингу. Плюс понад 30 позицій в загальноукраїнському переліку юридичних компаній. Крім того ми вперше цього року увійшли до «Лідери практик. Груп #1» в ключових наших практиках – податкове право та захист бізнесу. І це відбулось не зважаючи на ті обставини, в які потрапив бізнес останніми роками. Нашу роботу визнають і оцінюють. І робить це одне з найкращих українських видань, що спеціалізується в галузі права».

ID Legal Group знову увійшло до ТОП-100 найкращих юридичних компаній України серед тих що були представлені у рейтингу і посіло 54 місце (проти 86 у минулому – 2020 році).

Щорічне дослідження «Лідери ринку: рейтинг юридичних компаній України» проводиться «Юридичною Газетою». Рейтинг видається українською мовою і презентує провідні юридичні компанії України. Опитування проводилось шляхом анкетування.

            Нагадаємо: ID Legal Group – це вузькопрофільне об’єднання, що професійно спеціалізується в сфері податкового права, яке включає повний спектр юридичних, адвокатських, аудиторських і консалтингових послуг.

            Роботу компанії в галузі «Податкового права» відзначено провідними рейтингами України і світу:

2019 рік – «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній України 2019 року»

2020 рік – «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній України 2020 року»,  «Ukrainian Law Firms 2020. A Handbook for Foreign Clients», The Legal 500 EMEA 2020, «Вибір клієнта. ТОП 100-найкращих юристів України – 2020»

2021 рік – The Legal 500 EMEA 2021, «Ukrainian Law Firms 2021. A Handbook for Foreign Clients», «Вибір клієнта. ТОП 100-найкращих юристів України – 2021», «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній України 2021 року»