Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Олег Добровольський та Ірина Нікітіна – модератори ІІІ Податкового Форуму ААУ

Партнер юридичного об’єднання ID Legal Group Олег Добровольський та консультант зі стратегії та розвитку Ірина Нікітіна будуть модераторами сесії «Новації в системі оподаткування: stepbystepпро головне» ІІІ Податкового форуму «Tax& BusinessTalk». Форум відбудеться 15листопада 2019року. Його організатором є Асоціація адвокатів України.

За словами Олега Добровольського: «Наша мета зробити сесію нестандартною та цікавою для різних категорій учасників. Тому ми задіяли двох модераторів. Оскільки теми, які ми будемо обговорювати, стосуються реформи фіскальної служби, податкової амністії, діджіталізації податків, то моя задача, як партнера об'єднання, яке спеціалізується у галузі податкового права, побудувати її таким чином аби вона була цікавою як для юристів та адвокатів, так і для бухгалтерів. Що стосується Ірини, то завдяки її досвіду в стратегічному плануванні, бізнес-психології та глибокому розумінні як бізнес, в тому числі і юридичний, працює з середини, нам вдасться зробити сесію комфортною і цікавою для всіх учасників. Ірина є нестандартним модератором, її задача зробити так, щоб сесія пройшла активно, була побудована на живому  діалозі, обміні практикою та обов’язково вийшла за рамки очікування».

Олег Добровольський – адвокат, партнер юридичного об’єднання ID Legal Group є висококваліфікованим фахівцем, з понад 18 річним досвідом успішної юридичної практики, та експертом в галузі податкового права. Має значний досвід практичної діяльності та відмінне знання нюансів законодавства, що дозволяє ефективно здійснювати захист інтересів Клієнтів під час супроводу у взаємовідносинах з контролюючими органами та в судових інстанціях.

Консалтингова практика Ірини Нікітіної  сфокусована на питаннях напрацювання бізнес-стратегій та пошуку комплексних рішень для розвитку юридичних фірм. Ірина є ідеологом та спів-засновницею Всеукраїнського дослідження «Розвиток юридичних талантів», аналітичні огляди за результатами якого щорічно публікуються в «ТОП100. Рейтинг лучших компаний Украины». Крім того, є автором кількох монографій про внутрішню кухню юридичного бізнесу, практичного посібника для юридичних фірм.

Нагадаємо, 15 листопада 2019 року в приміщені IQ Бізнес-центра відбудеться ІІІ Податковий Форум «Tax& BusinessTalk». Організатор заходу – Асоціація адвокатів України. Детальну інформацію щодо форуму можна знайти на сайті Асоціації. Генеральний партнер форуму: ID Legal Group.