Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Олега Добровольського, партнера ID Legal Group, обрано керівником ініціативної групи з формування Громадської ради при ДПС у м. Києві

В приміщені ГУ ДПС у м. Києві відбулось засідання Ініціативної групи з формування складу Громадської ради при Головному управлінні Державної податкової служби у м. Києві.

Для створення Ініціативної групи було обрано 8 кандидатів на паритетних засадах з представників інститутів громадянського суспільства та фахівців столичної податкової служби.

Під час засідання Олега Добровольського, партнера ID Legal Group, було обрано головою Ініціативної групи. Також було обрано секретаря та обговорено питання щодо основних аспектів формування Громадської ради при Головному управлінні ДПС у м. Києві.

Зауважимо, процес організаційних заходів зі створення нового складу Громадської ради, зокрема, засідання Ініціативної групи, відбулося  відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996 та у зв’язку із завершенням каденція нині діючої Громадської ради при Головному управлінні ДПС у м. Києві.

Нагадаємо: ID Legal Group – це вузькопрофільне об’єднання, що професійно спеціалізується в сфері податкового права, яке включає повний спектр юридичних, адвокатських, аудиторських і консалтингових послуг.

Роботу компанії в галузі «Податкового права» відзначено провідними рейтингами України і світу:

2019 рік – «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній України 2018 року»

2020 рік – «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній України 2019 року»,  «Ukrainian Law Firms 2020. A Handbook for Foreign Clients», The Legal 500 EMEA 2020, «Вибір клієнта. ТОП 100-найкращих юристів України – 2020»

2021 рік – The Legal 500 EMEA 2021, «Ukrainian Law Firms 2021. A Handbook for Foreign Clients», «Вибір клієнта. ТОП 100-найкращих юристів України – 2021»

Дивитися фото