Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Професіоналізм Олега Добровольського та Анни Ігнатенко, партнерів ID Legal Group, визнано рейтингом «Вибір клієнта. ТОП 100-найкращих юристів України – 2021»

Видавництво «Юридична газета» видало щорічне дослідження «Вибір клієнта. ТОП 100-найкращих юристів України – 2021». Партнери ID Legal Group Олег Добровольський та Анна Ігнатенко увійшли до рейтингу видання. Їх було визнано кращими в ключовій для компанії практиці «Податкове право». Знаково, що Анна Ігнатенко вперше увійшла до переліку кращих юристів, олег Добровольській вдруге підтвердив свій професіоналізм.

 

«Вибір клієнта» – щорічне рейтингове дослідження ринку юридичних послуг та визначення кращих юристів України. Дослідження ініційоване виданням «Юридична газета». Ексклюзивність дослідження полягає в тому, що воно ґрунтується виключно на опитуваннях клієнтів.

 

Метою рейтингу є допомога корпоративним юристам та бізнесу в пошуку та виборі юридичного радника у відповідній галузі права в Україні.

 

Олег Добровольський – адвокат, партнер юридичного об’єднання ID Legal Group, є висококваліфікованим фахівцем, з понад 20 річним досвідом успішної юридичної практики, та експертом в галузі податкового права. Має значний досвід практичної діяльності та відмінне знання нюансів законодавства, що дозволяє ефективно здійснювати захист інтересів Клієнтів під час супроводу у взаємовідносинах з контролюючими органами та в судових інстанціях.

 

Анна Ігнатенко – партнер, співзасновник ID Legal Group, кандидат економічних наук, заслужений економіст України. Має майже 25 років практичного досвіду в сфері податкового права. А також в сферах господарського, фінансового та міжнародного права.

Отримала практичний досвід роботи на керівних посадах в органах податкової служби в напрямку адміністрування та аудиту.

 

Разом, Анна Ігнатенко та Олег Добровольський заснували один з найдинамічніше розвиваючих брендів в сфері захисту бізнесу – ID Legal Group, який став однією з провідних компаній України, що працює в сфері податкового права.

 

Нагадаємо: ID Legal Group – це вузькопрофільне об’єднання, що професійно спеціалізується в сфері податкового права, яке включає повний спектр юридичних, адвокатських, аудиторських і консалтингових послуг.

Роботу компанії в галузі «Податкового права» відзначено провідними рейтингами України і світу:

2019 рік – «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній України 2018 року»

2020 рік – «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній України 2019 року»,  «Ukrainian Law Firms 2020. A Handbook for Foreign Clients», The Legal 500 EMEA 2020, «Вибір клієнта. ТОП 100-найкращих юристів України – 2020»

2021 рік – The Legal 500 EMEA 2021, «Ukrainian Law Firms 2021. A Handbook for Foreign Clients»,«Вибір клієнта. ТОП 100-найкращих юристів України – 2021»