Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Доповнення переліку питань, стосовно яких податкові органи проводять фактичні перевірки в період дії воєнного стану, – Олег Нікітін, адвокат ID Legal Group для журналу «Юрист і Закон»

Стаття опублікована в журналі «Юрист і закон» № 19


У попередній публікації ми вже розповідали про деякі норми прийнятого Закону України від 01.04.2022 р. No 2173-IX.

Сьогодні продовжимо обговорення інших його норм, що стосуються доповнення переліку питань фактичних перевірок, які мають право проводити податкові органи.

Нагадаємо, іншими законами з питань оподаткування, прийнятими в період дії воєнного стану, зокрема, було внесено зміни до ПК України щодо запровадження мораторію на проведення документальних перевірок, окрім фактичних і камеральних перевірок.

Приписами Закону No 2173-IX передбачено, що за результатами проведення податковим органом камеральної перевірки та встановлення порушень під час її проведення складають акт, який надсилають в електронний кабінет платника, та одночасно на електронну скриньку платника надсилають повідомлення з інформацією, у якій зазначають про вид цього документа – акт камеральної перевірки, а також про час і дату надіслання такого акта до електронного кабінету платника.

При цьому відбувається зупинення перебігу строків для подання платником і розгляду податковим органом заперечень, пояснень і додаткових документів, а також щодо порядків прийняття, надсилання й оскарження ППР.

У цій нормі Закону No 2173-IX зазначено, що акт камеральної перевірки є таким, що вручений платнику, якщо його надіслано до електронного кабінету платника та сформовано з дотриманням вимог законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" і "Про електронні довірчі послуги".
Також Законом No 2173-IX установлено, що на період дії воєнного стану і до моменту його припинення/скасування податкові органи, у тому числі, здійснюватимуть контроль з питань ціноутворення відповідно до вимог Закону України "Про ціни і ціноутворення" (тобто проводитимуть фактичні перевірки з відповідного питання).

Предметом фактичної перевірки будуть питання дотримання платниками законодавства щодо фіксованих цін, установлених державою, а також граничних цін і граничних рівнів торговельної надбавки (націнки) для запобігання й усунення зловживань суб'єктами господарювання (платниками податків) під час здійснення ними господарської діяльності у відповідній сфері.

Підставами для проведення цих фактичних перевірок можуть бути:

– отримання інформації про наявність допущених платником порушень законодавства про ціни і ціноутворення від державних органів / органів місцевого самоврядування;

– отримання письмового звернення від покупця (споживача), у якому міститься інформація про наявність допущених платником порушень щодо недотримання ним порядку формування, установлення та застосування державних регульованих цін.

Відповідно, з метою проведення вказаних фактичних перевірок податкові органи наділено, у тому числі, правами щодо отримання від платників документів та/або певної інформації, які стосуються та підтверджують вартість придбання ними товару для співставлення (порівняння) з вартістю його реалізації надалі, що й буде предметом дослідження податкового органу під час проведення перевірки.

Закон No 2173-IX передбачає розподіл повноважень між державними органами, оскільки проведення вказаних перевірок і складання акта перевірки в разі встановлення  порушень віднесено до повноважень податкового органу, а прийняття рішення щодо застосування адміністративно-господарських санкцій за результатами проведення цієї перевірки віднесено до повноважень спеціально уповноваженого органу – Держпродспоживслужби.

За наявності незгоди платника з висновками акта фактичної перевірки щодо встановлених порушень зауваження він надсилає до Держпродспоживслужби, яку наділено повноваженнями приймати відповідне рішення.