Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ID Legal Group – генеральний партнер VІ Податкового форуму «Tax&BusinessTalks»

Наближається масштабна подія осені – важлива для всіх, хто має відношення до оподаткування та податкового права – VІ Податкового форуму «Tax&BusinessTalks». ID Legal Group традиційно є генеральним партнером заходу. Організатором виступає Асоціація адвокатів України.

Форум відбудеться 25 листопада 2022 року у Києві в онлайн форматі. Про це повідомив партнер ID Legal Group, адвокат, член Правління ААУ та голова Комітету ААУ з податкового права Олег Добровольський.

За його словами: «Це вже шостий податковий форум, який організовується Асоціацією адвокатів України та ID Legal Group. Традиційно ми проведемо його в форматі, якій об’єднує інтереси аудиторів, фінансистів, бухгалтерів, юристів, адвокатів та бізнесменів. Фокус – практичні знання, без лекцій чи теорій. Нажаль, сьогодення вносить свої корективи. Непрості часи потребують швидких і правильних рішень. І саме про це ми і будемо говорити під час нашого заходу».

Також Олег Добровольський додав, що ID Legal Group безпосередньо  бере участь в організації та проведенні першої сесії «Податкові реалії та очікування 2023». Найактуальніші питання в сфері податків, які хвилюють кожного.

«Наше прагнення зробити форум якомога інтересним та корисним для усіх учасників як юристів, так і фінансистів. Ми прискіпливо підходимо до питання запрошення спікерів та модераторів. В першу чергу це має бути дискусія. Під час якої ми не лише окреслимо проблемні моменти, а спільно будемо шукати шляхи виходу з них», – резюмував Олег Добровольський.

Детальну інформацію щодо ІVПодаткового форуму можна знайти на сайті Асоціації адвокатів України. Генеральний партнер форуму: ID Legal Group.

 

Нагадаємо: ID Legal Group – це вузькопрофільне об’єднання, що професійно спеціалізується в сфері податкового права, яке включає повний спектр юридичних, адвокатських, аудиторських і консалтингових послуг.

Роботу компанії в галузі «Податкового права» відзначено провідними рейтингами України і світу:

2019 рік – «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній України 2018 року»

2020 рік – «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній України 2019 року»,  «Ukrainian Law Firms 2020. A Handbook for Foreign Clients», The Legal 500 EMEA 2020, «Вибір клієнта. ТОП 100-найкращих юристів України – 2020»

2021 рік – The Legal 500 EMEA 2021, «Ukrainian Law Firms 2021. A Handbook for Foreign Clients», «Вибір клієнта. ТОП 100-найкращих юристів України – 2021», «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній України 2021 року»

2022 рік – The Legal 500 EMEA 2022, «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній України 2021 року»