Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ID Legal Group – генеральний партнер конкурсу «Адвокат року – 2021»

8 жовтня 2021 року країна дізнається прізвища найкращих адвокатів України. Ці люди відомі не лише вдалим захистом своїх клієнтів та виграними кейсами, а й вагомим внеском в розвиток адвокатури в цілому.

Як?

8 жовтня в приміщені Hyatt Regency Kyiv (вул. Алли Тарасової, 5) відбудеться знакова подія року – нагородження переможців загальноукраїнського незалежного публічного конкурсу «Адвокат року – 2021».  Організатор заходу – Асоціація адвокатів України, ID Legal Group – генеральний партнер церемонії нагородження.

В напруженій боротьбі, подолавши складнощі голосування спочатку клієнтів, а потім і колег по цеху до фіналу дійшли 130 адвокатів в 32 практиках. Імена кращих з них ми і почуємо під час церемонії нагородження.

За словами Олега Добровольського, партнера ID Legal Group, члена Правління ААУ, а також співголови Конкурсної комісії: «Цього року 8 річниця конкурсу. І з кожним роком збільшується кількість бажаючих взяти участь. І вважаю це закономірним. Бо перемога свідчить про силу адвоката, силу адвокатури в цілому. Ми будуємо правову державу, а без потужної адвокатури зробити це неможливо».

Нагадаємо: ID Legal Group – це вузькопрофільне об’єднання, що професійно спеціалізується в сфері податкового права, яке включає повний спектр юридичних, адвокатських, аудиторських і консалтингових послуг.

Роботу компанії в галузі «Податкового права» відзначено провідними рейтингами України і світу:

2019 рік – «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній України 2018 року»

2020 рік – «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній України 2019 року»,  «Ukrainian Law Firms 2020. A Handbook for Foreign Clients», The Legal 500 EMEA 2020, «Вибір клієнта. ТОП 100-найкращих юристів України – 2020»

2021 рік – The Legal 500 EMEA 2021, «Ukrainian Law Firms 2021. A Handbook for Foreign Clients»