Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ID Legal Group – партнер BUSINESS PROTECTION 2020 – A2B FORUM

ID Legal Group стало партнером форуму присвяченому захисту бізнесу – BUSINESS PROTECTION 2020 – A2B FORUM . Це перший захід, організований Асоціацією адвокатів України,  присвячений темі захисту бізнесу. Про це повідомив партнер ID Legal Group Олег Добровольський.

За його словами: «Ми живемо в час швидких змін. Швидко змінюється уряд, чиновники Кабміну, Мінфіну та податкової. І кожен з них обіцяє бізнесу захист. І так обіцяють, що захищатись потрібно все більш. Тому в Асоціації і виникла ініціатива організувати цей форум. Ми, як компанія, що професійно спеціалізується в питання супроводження і захисту вирішили підтримати ініціативи і долучитись в якості партнера до проведення цього форуму».

Під час форуму Ви дізнаєтесь про: захист бізнесу, як засіб залучення інвестицій;        антирейдерська політика держави; кіберзахист бізнесу; захист комерційної таємниці;     організація системи фінансової безпеки; внутрішній юридичний аудит; ризики оптимізації оподаткування; перевірки та переслідування з боку правоохоронних органів;  податкові перевірки; та інше.

Форум відбудеться 23 жовтня 2020 року. Детальну інформацію можна знайти на сайті Асоціації адвокатів України. Партнер форуму: ID Legal Group.

 

Нагадаємо: ID Legal Group – це вузькопрофільне об’єднання, що професійно спеціалізується в сфері податкового права, яке включає повний спектр юридичних, адвокатських, аудиторських і консалтингових послуг.

 

Роботу компанії в галузі «Податкового права» відзначено провідними рейтингами України і світу:

2019 рік – «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній України 2018 року»

2020 рік – «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній України2019 року»,  «Ukrainian Law Firms 2020. A Handbook for Foreign Clients», The Legal 500 EMEA 2020