Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ID Legal Group – партнер «Український Бізнес Форуму – 2020» – Олег Добровольський, партнер ID Legal Group

24 березня у «Mercure Congres Centre» відбудеться масштабний щорічний захід «Український Бізнес Форум – 2020». Юридичне об’єднання ID Legal Group бере участь у заході в якості партнера. Про це повідомив Олег Добровольський,  партнер об’єднання.

За його словами: «Форум – це професійна платформа для великого та середнього бізнесу в Україні, його корисно відвідати як власникам бізнесу, так і юристам, бухгалтерам, аудиторам. Наше компанія спеціалізується в галузі комплексного захисту бізнесу. В нас працюють фахівці в сферах права, податків, аудитори, бухгалтери і адвокати. Тому ми не могли оминути такий масштабний захід. На ньому ми не лише почуємо інших, але й гідно презентуємо себе».

Одна з тем, яка традиційно представлена на форумі та користується популярністю – це трансфертне ціноутворення. Цього року в панелі ТЦУ IDLegalGroupі представить себе. Керівник практики трансферного ціноутворення та аудиту IDLegalGroupТетяна Савчук виступить з доповіддю «Проведення функціонального та економічного аналізу. Помилки та типові маніпуляції».

Її доповідь буде стосуватись того, що під час прийняття рішень щодо визначення відповідності умов контрольованої операції принципу «витягнутої руки» особливу увагу слід приділити питанням проведення функціонального аналізу. Згідно з положеннями чинного податкового законодавства вимоги щодо здійснення функціонального аналізу стосуються як контролюючого органу, так і платників податків, що здійснюють контрольовані операції. Контролюючими органами напрацьовано значний досвід щодо виявлення помилок і протидії маніпуляціям.

Нагадаємо, що Український Бізнес Форум проводиться з метою об’єднати представників середнього та великого бізнесу, провідних юридичних компаній, банків і професійних асоціацій в Україні, залучивши їх до діалогу щодо останніх змін законодавства, загальних економічних тенденцій та стратегій ведення бізнесу як в Україні, так і за кордоном.

Традиційно Форум відвідують власники бізнесу, консультанти, юристи-міжнародники, банкіри, агенти з нерухомості, інвестори. Аудиторія учасників включає як делегатів з України, так із усієї Європи, США, Близького та Середнього Сходу, що дає учасникам змогу обмінятися досвідом з колегами і партнерами, а також набути нових корисних знайомств і партнерських відносин.

Український Бізнес Форум, організований CIS Wealth Conferences, відбудеться 24 березня 2020 року. З деталями та програмою заходу Ви можете ознайомитись на сайті Форуму.