Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ID Legal Group – партнер Українського Бізнес Форуму – Олег Добровольський, партнер ID Legal Group

24 вересня в столичному готелі «Hilton» відбудеться масштабний щорічний захід «Український Бізнес Форум 2019». Юридичне об’єднання ID Legal Group бере участь у заході в якості партнера. Про це повідомив Олег Добровольський,  партнер юридичного об’єднання.

За його словами: «Форум – це професійна платформа для великого та середнього бізнесу в Україні, його корисно відвідати як власникам бізнесу, так і юристам, бухгалтерам, аудиторам. Наше юридичне об’єднання спеціалізується в галузі комплексного захисту бізнесу. В нас працюють фахівці в сферах права, податків, аудитори, бухгалтери і адвокати. Тому ми не могли оминути такий масштабний захід. На ньому ми не лише почуємо інших, але й гідно презентуємо себе».

Український Бізнес Форум проводиться з метою об’єднати представників середнього та великого бізнесу, провідних юридичних компаній, банків і професійних асоціацій в Україні, залучивши їх до діалогу щодо останніх змін законодавства, загальних економічних тенденцій та стратегій ведення бізнесу як в Україні, так і за кордоном.

Цього року Форум змінює формат, щоб надати ще більше корисної інформації.  В рамках заходу будуть функціонувати 2 паралельні сцени з дискусіями і загальна експо-зона.

Традиційно Форум відвідують власники бізнесу, консультанти, юристи-міжнародники, банкіри, агенти з нерухомості, інвестори. Аудиторія учасників включає як делегатів з України, так із усієї Європи, США, Близького та Середнього Сходу, що дає учасникам змогу обмінятися досвідом з колегами і партнерами, а також набути нових корисних знайомств і партнерських відносин.

Головні теми Форуму: Глобальні тенденції оподаткування і Україна; податок на виведений капітал: нюанси, можливості, обмеження; принципи оподаткування ПнВК; валютне регулювання, план BEPS в Україні та його вплив на ведення міжнародного бізнесу, тощо.

Український Бізнес Форум, організований CIS Wealth Conferences, відбудеться 24 вересня 2019 року. З деталями та програмою заходу Ви можете ознайомитись на сайті Форуму.