Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ID Legal Group увійшла до переможців як краща компанія-партнер видання ЮРИСТ&ЗАКОН

10 липня компанія ЛІГА:ЗАКОН оголосила найкращих авторів і компаній-партнерів видання ЮРИСТ&ЗАКОН. Церемонія нагородження LEGAL PRIME 2020 відбулась у неформальному онлайн-форматі в межах LIGA ONLINE BAR.

ID Legal Group виборола перемогу у всіх трьох номінаціях, представлених на нагородженні. Це й краща компанія-партнер, й кращий автор, й кращий партнер видання у сфері PR.

Також під час нагородження партнер ID Legal Group Анна Ігнатенко взяла участь у дискусії «Анатомія бренду: персоналії як ключова ланка в розвитку юркомпанії».

Як зазначила під час дискусія Анна Володимірівна: «Як би ми не розвивали площадки, на яких працюємо, особистий контент, особисті поради – це головне, що є в юрбізнесі. Тому що все починається з довіри. І ця довіра складається з контенту та особистостей, які наповнюють бренд. Це партнери, керівники практик. Це кваліфікована, якісна подача послуг та отримання того результату, на який розраховує клієнт».

Крім перемоги в номінації краща компанія партнер, керівник практики трансфертного ціноутворення та аудиту ID Legal Group Тетяна Савчук отримала відзнаку як кращий автор видання ЮРИСТ&ЗАКОН, а PR-координатор ID Legal Group Андрій Соколов як Кращий партнер видання ЮРИСТ&ЗАКОН у сфері PR.

Повний перелік переможців та відео заходу можна подивитись тут