Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ID Legal Group увійшла до міжнародного рейтингу «The Legal 500» як одна з найкращих у сфері податкового права

Міжнародний рейтинг The Legal 500 EMEA 2021 опублікував результати рейтингового дослідження юридичного ринку. ID Legal Group увійшла до цього рейтингу та вдруге підтвердила, що є визнаним лідером на  ринку юридичних послуг серед компаній, які спеціалізуються в сфері податкового права. Про це повідомив партнер ID Legal Group Олег Добровольський.

За його словами: «Те, що ID Legal Group вдруге потрапила до цього всесвітньо визнаного рейтингу, я особисто вважаю за наше досягнення. Ми на ринку вже понад п’ять років і знову нашу роботу оцінено на міжнародному рівні».

The Legal 500 – міжнародний рейтинговий інститут, заснований у 1988 році британською публіцистичною компанією Legalease, проводить щорічні дослідження ринку юридичних послуг в усьому світі. Аналізуючи ключові проекти компаній та відгуки їхніх клієнтів, The Legal 500 щорічно публікує незалежний рейтинг аби допомогти керівникам юридичних департаментів компаній в пошуку найкращих консультантів в різних юрисдикціях.

 «Ми завжди стверджували, що на українському юридичному ринку існує значна кількість компаній, які пропонують повний комплекс послуг у сфері податкового права та захисту бізнесу, але по-справжньому його забезпечують одиниці. Визнання у рейтингу підтверджує це твердження і доводить нашу кваліфікацію. Сотні виграних справ і десятки постійних клієнтів є черговим свідченням цього. Зазначу, що наше досягнення ґрунтується на кількох речах. По-перше, злагодженій роботі нашого колективу, за що їм велика вдячність. І, по-друге, на довірі наших клієнтів. Хоча більшість з них вийшли з категорії клієнти і стали нашими партнерами і, навіть, друзями», – підкреслює Олег Добровольський.        

З повною версією рейтингу, характеристикою ID Legal Group та відгуками клієнтів можна ознайомитися за посиланням.