Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ID Legal group посилює співпрацю з громадськими організаціями

Юридичне об’єднання ID Legal Group та громадське об’єднання Спілка орендарів і підприємців України посилюють свою співпрацю. Так, фахівці ID Legal Group надали фахове юридичне супроводження останньому засіданню Ради ГО СОПУ. Про це повідомив партнер юридичного об’єднання Олег Добровольський.

За його словами: «Вже понад два роки ми плідно співпрацюємо зі Спілкою орендарів та підприємців. За цей час неодноразово проводили спільні заходи щодо розвитку та популяризації податкової культури, роз’яснення нюансів податкового законодавства. Намагалися максимально допомагати один одному. Тому, логічним наслідком такої співпраці стало залучення нашого об’єднання до юридичного супроводження діяльності Спілки. Наші фахівці, на партнерських засадах, допомагали у  підготовці підсумкових документів засідання Ради Спілки. В подальшому плануємо, що наша співпраця лише посилиться».

Спілка орендарів і підприємців України здійснює свою діяльність з червня 1990 року і є ініціатором та активним учасником формування законодавчих актів щодо розвитку підприємництва, фіксованому податку (з якого починалась спрощена система оподаткування) та багатьох інших.

Юридичне об’єднання ID Legal Group (Legal Association ID Legal Group) – це вузькопрофільне об’єднання, яке професійно спеціалізується в сфері податкового права, що включає повний спектр юридичних, адвокатських, аудиторських та консалтингових послуг.