Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Податкові реалії та очікування 2022 – перша сесія V податкового форуму «TAX&BUSINESS TALKS»

Про сьогоденні податкові реалії та про очікування від бізнесу у 2022 році буде йти мова під час першої сесії V податкового форуму «TAX&BUSINESS TALKS – 2021 A2B FORUM», який відбудеться 19 листопада 2021 року. Партнер ID Legal Group Анна Ігнатенко виступить модератором сесії. ID Legal Group є генеральним партнером форуму, а організатором заходу виступає Асоціація адвокатів України.

За словами Анни Ігнатенко: «Перша сесія форуму задає тон всьому заходу. Тому рівень учасників та тематика має бути на високому рівні. Достатньо згадати минулорічний форум. Які теми піднімались? Створення Бюро економічної безпеки. Створено. Ще тимчасово не працює, але керівник є, структура формується. Інша тема, про яку ми говорили, – податкова амністія. І що зараз маємо? Амністія вже триває з вересня. Тому, запевняю – не менш виважено ми підходимо й цього року. Поговоримо про законопроект 5600, або, як його називають, податкову реформу. Дізнаємось як триває податкова амністія – та наскільки попитом користується, поговоримо про непрямі методи й інше. Тому запевняю  – буде цікаво».

Відеозвіт минулорічного форуму: https://youtu.be/tgTruRWQu9c

Детальну інформацію щодо V Податкового форуму можна знайти на сайті Асоціації адвокатів України. Генеральний партнер форуму: ID Legal Group.

Дата проведення: 19 листопада 2021 року

Час проведення : 09:00 – 17:30

Місце проведення: Hyatt Regency Kiev (вул. Алли Тарасової, 5, Київ)

Нагадаємо: ID Legal Group – це вузькопрофільне об’єднання, що професійно спеціалізується в сфері податкового права, яке включає повний спектр юридичних, адвокатських, аудиторських і консалтингових послуг.

Роботу компанії в галузі «Податкового права» відзначено провідними рейтингами України і світу:

2019 рік – «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній України 2018 року»

2020 рік – «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній України 2019 року»,  «Ukrainian Law Firms 2020. A Handbook for Foreign Clients», The Legal 500 EMEA 2020, «Вибір клієнта. ТОП 100-найкращих юристів України – 2020»

2021 рік – The Legal 500 EMEA 2021, «Ukrainian Law Firms 2021. A Handbook for Foreign Clients»