Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Податкові реалії та очікування 2022

Про податкову реформу, сучасні реалії та очікування в оподаткуванні йшла мова під час першої сесії «Податкові реалії та очікування 2022» V Податкового форуму «TAX&BUSINESS TALKS». Форум було організовано Асоціацією адвокатів України спільно з ID Legal Group.

Модератором сесії виступила партнер ID Legal Group Анна Ігнатенко.

Учасники форуму, під час сесії, мали нагоду дізнатися та взяти участь в обговоренні останні новин про: податкову реформу та зміни, які передбачені законопроектом 5600; результати та успіхи податкової амністії; впровадження та адміністрування податку на Гугл; Дія City та Дія. Бізнес – якими вони будуть, коли та як все ж таки запрацює БЕБ.

Участь в обговоренні взяли Голова Комітету  ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, в. о. Голови ДПС Євген Олейніков, народний депутат України Ольга Василевська – Смаглюк, заступник бізнес-омбудсмена Ярослав Грегірчак, legal-експерт Проєктного офісу Дія City Олексій Добронравов, Заступник Міністра фінансів України (2015-2016) Олена Макеєва та Олег Добровольський – партнер ID Legal Group, член Правління ААУ, голова Комітету з податкового права.