Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Олега Добровольського – партнера ID Legal Group обрано до Правління ААУ

5 листопада 2021 року під час ХІ з’їзду Всеукраїнського громадського об’єднання «Асоціація адвокатів України» було переобрано керівний склад Асоціації. Так до складу Правління було одноголосно обрано партнера ID Legal Group, голову Комітету ААУ з податкового права Олега Добровольського.

За словами Олега Добровольського: «Приємно відзначити ту довіру, яку виявили члени Асоціації до моєї кандидатури. В якості члена Правління бачу на меті якісне підвищення роботи Асоціації, вихід на принципово нову ланку діяльності. Асоціації адвокатів має стати ефективним комунікатором між усіма сторонами задіяними у сфері права. Це громадськість, підприємці, представники державних органів і власне члени Асоціації».

Олег Добровольський – адвокат, партнер юридичного об’єднання ID Legal Group є висококваліфікованим фахівцем, з понад 20 річним досвідом успішної юридичної практики, та експертом в галузі податкового права. Має значний досвід практичної діяльності та відмінне знання нюансів законодавства, що дозволяє ефективно здійснювати захист інтересів Клієнтів під час супроводу у взаємовідносинах з контролюючими органами та в судових інстанціях.

Нагадаємо: ID Legal Group (АйДі Легал Груп) – це вузькопрофільне об’єднання, що професійно спеціалізується в сфері податкового права, яке включає повний спектр юридичних, адвокатських, аудиторських і консалтингових послуг.

Роботу компанії в галузі «Податкового права» відзначено провідними рейтингами України і світу:

2019 рік – «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній України 2018 року»

2020 рік – «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній України 2019 року»,  «Ukrainian Law Firms 2020. A Handbook for Foreign Clients», The Legal 500 EMEA 2020, «Вибір клієнта. ТОП 100-найкращих юристів України – 2020»

2021 рік – The Legal 500 EMEA 2021, «Ukrainian Law Firms 2021. A Handbook for Foreign Clients»