Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Олег Добровольський – партнер ID Legal Group взяв участь у форумі з розвитку ринку юридичних послуг в Україні

22 березня у приміщені готелю Hilton Kyiv відбувся 15 щорічний юридичний форум «Розвиток ринку юридичних послуг в Україні – 2019». Організатор заходу – Асоціація правників України. Участь у заході взяв партнер юридичного об’єднання ID Legal Group Олег Добровольський.

 За його словами: «Щороку відвідую цей захід. Корисний в плані професійного розвитку. Можливо почути і поспілкуватись з визнаними представниками нашої професійї, отримати корисний досвід та використати його в своїй діяльності. А також набути нові корисні контакти».

Нагадаємо, що 29 березня 2019 року у готелі Park.inn (вул. Велика Васильківська, 55) відбудеться масштабний форум «Трансфертне ціноутворення. BEPS. Виклики та можливості». Організатор заходу – журнал «Рейтинг. Бізнес в офіційних цифрах». Юридичне об’єднання ID Legal Group виступає партнером заходу.

Також нагадаємо, що експерти ID Legal Group надають послуги у сфері трансфертного ціноутворення в повному обсязі. До них відносяться – консультування та супроводження на етапі здійснення господарських операцій, які визнаються контрольованими, допомога у ідентифікації контрольованих угод, підготовка звітів та документації по контрольованим операціям для фіскальних органів, аналіз ризиків, формування рекомендацій, тощо.