Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Олега Добровольського – партнера ID Legal Group обрано до Правління ААУ

8 листопада 2019 року під час Х з’їзду Всеукраїнського громадського об’єднання «Асоціація адвокатів України» було переобрано керівний склад Асоціації. Так до складу Правління було одноголосно обрано партнера ID Legal Group, голову Комітету ААУ з податкового права Олега Добровольського.

За словами Олега Добровольського: «Приємно відзначити ту довіру, яку виявили члени Асоціації до моєї кандидатури. В якості члена Правління бачу на меті якісне підвищення роботи Асоціації, вихід на принципово нову ланку діяльності. Асоціації адвокатів має стати ефективним комунікатором між усіма сторонами задіяними у сфері права. Це громадськість, підприємці, представники державних органів і власне члени Асоціації».

Олег Добровольський – висококваліфікований фахівець, з більш ніж 18 річним досвідом успішної юридичної практики. Експерт в галузі податкового права.  

Партнер, співзасновник ID Legal Group з 2016 року.

До того, як стати партнером ID Legal Group, Олег Добровольський набув практичного досвіду в галузі податкового права, перебуваючи на рядових та керівних посадах в підрозділах правового забезпечення Державної фіскальної служби. Згодом здійснював функціональне керівництво підрозділами правового забезпечення, примусового стягнення в підрозділах ДФС Києва та області.

Набуті практичні знання та навички стали фундаментом при побудові однієї з найуспішніших  юридичних компаній в галузі податкового права – ID Legal Group.

Значний досвід практичної діяльності та відмінне знання нюансів законодавства дозволяє на сьогодні здійснювати ефективний захист інтересів Клієнтів під час супроводу у взаємовідносинах з контролюючими органами та в судових інстанціях.