Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Олег Добровольський, голова Громадської ради при ГУ ДПС у м. Києві: «Громадська рада долучається до роз’яснювальної компанії щодо впровадження РРО»

Днями в приміщені Головного управління ДПС у м. Києві відбулась зустріч представників Громадської ради при ГУ ДПС у м. Києві з керівництвом столичної податкової. В зустрічі взяв участь Олег Добровольський, голова Громадської ради при ГУ ДПС у м. Києві, партнер ID Legal Group.

Під час зустрічі начальниця Головного управління ДПС у м. Києві Злата Лагутіна розповіла про напрацювання ДПС Києва у рамках проведення інформаційно-роз’яснювальних заходів серед платників щодо використання РРО/ПРРО. Зокрема, підкреслила, що податківці столиці займають проактивну позицію і самі виходять до підприємців з тематичними роз’ясненнями.

«Ми розуміємо важливість змін щодо використання РРО/ПРРО для платників податків. Тому зараз проводимо активну роз’яснювальну кампанію, щоб адаптація платників до роботи з касовими апаратами відбулась успішно як для бізнесу, так і для ДПС», – підкреслила Злата Лагутіна.

Водночас, начальниця столичної податкової підкреслила важливість участі представників громадськості у роз’яснювальній кампанії, адже саме громадськість дає можливість податківцям отримати зворотній зв’язок від бізнесу і оперативно відреагувати на запити.

У свою чергу, Олег Добровольський висловив підтримку у проведенні активної роз’яснювальної роботи столичними податківцями.

«Ми чудово розуміємо важливість конструктивної взаємодії податкових органів і платників, підтримуємо позицію ДПС Києва у веденні масштабної роз’яснювальної роботи щодо переваг впровадження РРО/ПРРО та готові долучитися до її популяризації з боку громадськості», – підкреслив голова Громадської ради Олег Добровольский.

Спільні заходи будуть реалізовані найближчим часом.