Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Олега Добровольського, партнера ID Legal Group, обрано головою Громадської ради при ГУ ДПС у м. Києві

20 лютого 2020 року в приміщені Головного управління Державної податкової служби у м. Києві відбулось перше засідання новообраної Громадської ради при столичній податковій службі. Першочергово, за порядком денним, було необхідно обрати керівний склад ради. Шляхом голосування одноголосно головою Громадської ради було обрано Олега Добровольського, партнера ID Legal Group. Олег Добровольський представляє в Громадській раді ВГО «Асоціація адвокатів України», де є членом правління та головою Комітету з податкового права.

«Дякує усім присутнім за довіру та запевняю, що Громадська рада і надалі буде сприяти ефективному діалогу між податковою службою столиці та громадянами. Ми всі є представниками організацій, де серед інших функцій є й захист вітчизняного бізнесу. Сподіваюсь, що новообрана рада стане ефективним комунікатором і в цьому», – наголосив Олег Добровольський.

Заступником Голови стала Ірина Нараєвська, представник ГО «Яскраві вчинки», секретарем обрано Юлію Рибченко, представника ГУ ДПС у м. Києві.

Під час засідання члени ради висловили своє бачення щодо перших кроків роботи новообраного органу та щодо підготовки документів, які регламентуватимуть роботу ради.