Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Тетяна Савчук, керівник практики трансферного ціноутворення виступить під час Національного форуму «Міжнародне оподаткування. Трансформація бізнесу»

«Прості правила як уникнути перевірок з ТЦУ» –  саме з такою темою на Національному форумі «Міжнародне оподаткування. Трансформація бізнесу» виступить аудитор, керівник практики ТЦУ ID Legal Group Тетяна Савчук.

Зауважимо, що її виступ буде ґрунтуватись виключно на практичних аспектах, які були напрацьовані під час роботи в ID Legal Group.

Трансфертне ціноутворення – це тема, яка щоразу дає привід для дискусії та жвавого обговорення чергових новацій, незалежно від того чи це законодавче нововведення, чи роз’яснення ДФС.

Детальніше щодо учасників та завдань форуму ви можете прочитати на сторінках інформаційного агентства Інтерфакс-Україна.

Нагадаємо, що експерти ID Legal Group надають послуги у сфері трансфертного ціноутворення в повному обсязі. До них відносяться – консультування та супроводження на етапі здійснення господарських операцій, які визнаються контрольованими, допомога у ідентифікації контрольованих угод, підготовка звітів та документації по контрольованим операціям для фіскальних органів, аналіз ризиків, формування рекомендацій, тощо.

Детально з діяльністю ID Legal Group в сфері трансфертного ціноутворення можна ознайомитись тут