Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

«Трансфертне ціноутворення напередодні подання звітності. В 2022 по-новому»: поставте запитання фахівцям

22 вересня 2022 року з 11:00 до 13:30 години відбудеться онлайн-конференція «Бізнес в умовах воєнного стану. Трансфертне ціноутворення напередодні подання звітності. В 2022 по-новому». Організатором конференціє є Асоціація адвокатів України. ID Legal Group виступає генеральним партнером заходу. Інформаційний партнер заходу – ПОДАТКОВИЙ ВІСНИК УКРАЇНИhttps://t.me/BICHUK_ykp

 

На запитання учасників відповідатимуть:

§  Катерина Риженкова– директор Департаменту трансфертного ціноутворення ДПС України;

 

§  Тетяна Савчук– аудитор, керівник практики трансфертного ціноутворення та аудиту ID Legal Group;

представники Державної податкової служби України.

Модератор заходу – Анна Ігнатенко, партнер ID Legal Group.

Під час конференції ви отримаєте відповіді на найболючіші та актуальні питання щодо: Звітування. Що до 01 жовтня очікує від платників податків податковий орган; Відповідальність під час воєнного стану. Чи будуть штрафи, коли і за яких умов; Тенденції перевірок контрольованих операцій. Чи здійснює податковий орган контрольно-перевірочну роботу та у якій формі вона триває. Які операції у зоні підвищеної уваги податківців; Судова практика як елемент прецендентного права в контролі за ТЦУ. Останні ключові судові рішення; Приєднання України до багатосторонньої угоди CRS як крок до повноцінного обміну податковою інформацією. Як скоро очікувати епоху відсутності кордонів в оподаткуванні. 

Також Ви матимете можливість власноруч поставити питання як під час заходу, так і заздалегідь – заповнивши відповідний опитувальний лист.

Приєднуйтесь, ставте питання та отримуйте професійні відповіді!

Захід безкоштовний за умови попередньої реєстрації.

Деталі: https://bit.ly/3qYaJ13

Поставити питання: https://bit.ly/3xrY4Hf

Нагадаємо: ID Legal Group – це вузькопрофільне об’єднання, що професійно спеціалізується в сфері податкового права, яке включає повний спектр юридичних, адвокатських, аудиторських і консалтингових послуг.

Роботу компанії в галузі «Податкового права» відзначено провідними рейтингами України і світу:

2019 рік – «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній України 2018 року»

2020 рік – «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній України 2019 року»,  «Ukrainian Law Firms 2020. A Handbook for Foreign Clients», The Legal 500 EMEA 2020, «Вибір клієнта. ТОП 100-найкращих юристів України – 2020»

2021 рік – The Legal 500 EMEA 2021, «Ukrainian Law Firms 2021. A Handbook for Foreign Clients», «Вибір клієнта. ТОП 100-найкращих юристів України – 2021», «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній України 2021 року»

2022 рік – The Legal 500 EMEA 2022, «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній України 2021 року»