Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Анна Ігнатенко, партнер ID Legal Group, модератор V податкового форуму «TAX&BUSINESS TALKS – 2021 A2B FORUM»

Партнер юридичного об’єднання ID Legal Group Анна Ігнатенко виступить  модератором сесії «Податкові реалії та очікування 2022» V Податкового форуму «Tax&BusinessTalks». Форум відбудеться 19 листопада 2021 року. Його організатором є Асоціація адвокатів України. ID Legal Group виступає генеральним партнером заходу.

За словами Анни Ігнатенко: «Моя мета провести не стандартну сесію, а глобальний обмін думок експертів в податковому праві. Як зі сторони держави так і зі сторони бізнесу. А головне – поставити прямі питання: Кому це потрібно? Навіщо? Ви За чи Проти? І чому? Незручні питання і відверті відповіді. Запевняю, сумно не буде!»

Анна Ігнатенко – партнер, співзасновник ID Legal Group. Має понад 20 років досвіду роботи в державній сфері на керівних посадах в податкових органах та понад 6 років практики у сфері податкового права в компанії ID Legal Group. Вона досконало знає психологію державної служби та послідовність її дій.

Детальну інформацію щодо V Податкового форуму можна знайти на сайті Асоціації адвокатів України. Генеральний партнер форуму: ID Legal Group.

Дата проведення: 19 листопада 2021 року

Час проведення : 09:00 – 17:30

Місце проведення: Hyatt Regency Kiev (вул. Алли Тарасової, 5, Київ)

Нагадаємо: ID Legal Group – це вузькопрофільне об’єднання, що професійно спеціалізується в сфері податкового права, яке включає повний спектр юридичних, адвокатських, аудиторських і консалтингових послуг.

Роботу компанії в галузі «Податкового права» відзначено провідними рейтингами України і світу:

2019 рік – «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній України 2018 року»

2020 рік – «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній України 2019 року»,  «Ukrainian Law Firms 2020. A Handbook for Foreign Clients», The Legal 500 EMEA 2020, «Вибір клієнта. ТОП 100-найкращих юристів України – 2020»

2021 рік – The Legal 500 EMEA 2021, «Ukrainian Law Firms 2021. A Handbook for Foreign Clients»