Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Анна Ігнатенко, партнер ID Legal Group, модератор онлайн-марафону «Українські біженці в ЄС – оподаткування та декларування»

Партнер ID Legal Group Анна Ігнатенко виступить  модератором онлайн-марафон «Українські біженці в ЄС – оподаткування та декларування» (на прикладі Німеччини, Великобританії, Польщі та України). Марафон відбудеться 30 березня 2023 року. Його організатором є Асоціація адвокатів України. ID Legal Group виступає генеральним партнером заходу.

За словами Анни Ігнатенко: «Українці, які на сьогодні перебувають за кордоном та отримують там буд-які виплати не розуміють необхідність звітування чи оподаткування таких доходів. До того ж додаються випадки коли, вони є одночасно ФОПом в Україні. Є й багато інших нюансів. Саме з метою допомоги нашим громадянам, яукі опинились в складних умовах ми і проводимо цей захід. За результатами буде створено відеопосібник для українців за кордоном».

Хедлайнером марафону виступає Державна податкова служба України. Серед учасників: Тетяна Мігас – директор Департаменту оподаткування фізичних осіб ДПС України (про оподаткування в Україні); Владислав Воінов – заступник директора Департаменту оподаткування фізичних осіб – начальник управління ДПС України (про оподаткування в Україні); Олена Макеєва – заступниця Міністра фінансів України (2015-16 роки) (про оподаткування в Німеччині); Олеся Баранова – консультант/експерт з міжнародного оподаткування, питань податкової резиденції та правил КІК (про оподаткування в Великобританії).

Анна Ігнатенко – партнер, співзасновник ID Legal Group. Має понад 20 років досвіду роботи в державній сфері на керівних посадах в податкових органах та понад 7 років практики у сфері податкового права та захисту бізнесу в компанії ID Legal Group. Вона досконало знає психологію державної служби та послідовність її дій.

Детальну інформацію щодо онлайн-марафону «Українські біженці в ЄС – оподаткування та декларування» можна знайти на сайті Асоціації адвокатів України. Генеральний партнер форуму: ID Legal Group.

Дата проведення: 30 березня 2023 року

Час проведення : 11:00 – 13:00

Місце проведення: онлайн

Поставити питання учасникам заходу: https://cutt.ly/D8827bx

Нагадаємо: ID Legal Group – це вузькопрофільне об’єднання, що професійно спеціалізується в сфері податкового права, яке включає повний спектр юридичних, адвокатських, аудиторських і консалтингових послуг.

Роботу компанії в галузі «Податкового права» відзначено провідними рейтингами України і світу:

2019 рік – «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній України 2018 року»

2020 рік – «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній України 2019 року»,  «Ukrainian Law Firms 2020. A Handbook for Foreign Clients», The Legal 500 EMEA 2020, «Вибір клієнта. ТОП 100-найкращих юристів України – 2020»

2021 рік – The Legal 500 EMEA 2021, «Ukrainian Law Firms 2021. A Handbook for Foreign Clients», «Вибір клієнта. ТОП 100-найкращих юристів України – 2021», «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній України 2021 року»

2022 рік – The Legal 500 EMEA 2022, «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній України 2021 року»