Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ФОП для IT: якими можуть бути наслідки запровадження 5 групи Як нова система оподаткування позначиться на бюджеті та з чим залишиться фонд IT Creative

На початку вересня голова Державної податкової служби (ДПС) Сергій Верланов запропонував IT-галузі перейти на нову опцію оподаткування (проектна назва – «п’ята група платників єдиного податку»). За його словами, така форма надасть більше гарантій і переваг, однак перехід на неї буде добровільним: хто бажає, може залишитися на третій групі ФОП. Проголосувати за провадження нової системи оподаткування Верховна Рада планує до Нового року, а сама система може запрацювати вже з 1 січня 2020-го. 

Про те, як має працювати нова система оподаткування галузі, Mind розповідав раніше. Водночас дискусії про запровадження нової групи ФОП тривають. Тому пропонуємо ще одну думку на цю тему, яку висловив Mind партнер юридичного об’єднання ID Legal Group Олег Добровольський.

Про недоліки спеціального статусу IT-галузі

Робота в ІТ-галузі є проектно орієнтованою і може бути легко окреслена в межах договорів цивільно-правового характеру (ЦПХ), які виконуються ФОПами.

Водночас відповідні законодавчі ініціативи передбачали запровадження «спеціальних (характерних) ознак» трудового договору, які надають можливість органам Держпраці та податковим органам вбачати в цивільно-правових правовідносинах нібито «наявність ознак трудових правовідносин», що має стимулювати суб’єктів господарювання, з огляду на значні суми штрафів, відмовитися від укладання договорів ЦПХ із самозайнятими особами та ФОП в ІТ-галузі.

Проте, попри шалену тривалу боротьбу уряду, ДФС та Держпраці з незареєстрованими працівниками, зокрема шляхом прийняття численних законопроектів, прориву або кардинальних змін не сталося. Про це красномовно свідчить інформація з Єдиного державного реєстру судових рішень, у якому практично відсутні адміністративні спори з великими ІТ-компаніями, хоча навіть самі «айтішники» визнають, що більшість їхньої діяльності здійснюється у тому числі на підставі договорів ЦПХ із ФОПами третьої групи.

Відома зазначена ситуація з держорганами, які, розуміючи рівень оплати послуг ІТ-спеціаліста, необґрунтовано порівнюють його із заробітком працівників інших галузей та не враховують специфіку виконання та реалізації проектів у цій сфері

Крім того, динамічний розвиток ІТ-галузі з урахуванням податкових преференцій, визначених підпунктом 261 підрозділу 2 розділу XX Податкового кодексу (далі – ПК України) щодо звільнення від оподаткування податком на додану вартість операцій із програмною продукцією, пояснює бажання запровадити додаткові джерела компенсації втрат бюджету.

Так, ІТ-компанія, яка має пільги зі сплати ПДВ, витрачає мінімальні ресурси на оплату праці чи послуг ІТ-спеціалістів і має в кінцевому підсумку значно більше ресурсів, ніж інші суб’єкти господарювання в державі, які формують дохідну частину бюджету та Пенсійного фонду.

Тому нова влада, розуміючи безальтернативність шляху на збільшення мінімальних стандартів та пенсій для виконання передвиборних обіцянок, змушена займатися пошуком додаткових джерел наповнення бюджету й фондів.

Куди планують направити зібрані податки

Яскравим прикладом продовження дискусії в суспільстві щодо особливостей оподаткування ІТ-галузі з визначеним додатковим джерелом наповнення бюджету можемо вважати презентацію, проведену прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком, щодо формування Фонду IT Creative (спеціальний фонд розвитку людського капіталу для підтримки IT) для фінансування освітніх напрямів саме цієї галузі: «створення нових «кампусів» та курсів для IT-спеціалістів, на вирішення проблем дефіциту IT-кадрів, фінансування стипендій студентів українських вузів і на гранти для молодих вчених».

Фінансове наповнення цього фонду здійснюватиметься, зокрема, за рахунок введення нового спеціального збору на розвиток людського капіталу, адміністрування якого покладатиметься на органи ДПС.

При цьому в презентації також зазначалося, що з введенням п'ятої групи «буде усунуто ризик перекваліфікації цивільно-правових відносин в трудові для компаній, які працюють із ФОП ІТ-галузі нової групи». Але яким чином це буде реалізовано на практиці, поки що не відомо.

Про новий підхід оподаткування ФОПів в IT-галузі

Зі свого боку головою новоствореної ДПС Сергієм Верлановим запропоновано «новий» підхід до оподаткування ФОПів ІТ-галузі – серед іншого, в межах реалізації «державної реформи», запропонованої урядом. Він, зокрема, полягає у відрахуваннях ФОПів, які добровільно перейдуть на нову групу спрощеної системи оподаткування, при цьому існування третьої групи для цієї галузі не виключається.

На сьогодні, згідно з нормами Податкового кодексу України (далі – ПК України), більшість ФОПів переважно ведуть діяльність на третій групі платників єдиного податку і сплачуть: 5% єдиного податку (далі – ЄП); 1,5 % – військового збору (далі – ВЗ) і 22% від мінімальної заробітної плати (далі – МЗП) – єдиний соціальний внесок (далі – ЄСВ).

За запропонованими урядом нововведеннями ФОПи ІТ-галузі, які добровільно оберуть застосування п'ятої групи, сплачуватимуть: 5% – ЄП; 1,5% – ВЗ; ЄСВ – у розмірі 2 МЗП та збір на розвиток людського капіталу (починаючи з 2020 року – 1% з поступовим збільшенням: з 2021 року – 2%; з 2022-го – 3%; з 2023-го – 4%; з 2024–2029 – 5%).

Яким можуть бути наслідки запропонованої ініціативи

На перший погляд створення додаткового збору нібито має благородну мету – підтримання розвитку ІТ-галузі за рахунок фактичного самофінансування та сприяє економії витрат державних коштів на цю галузь.

Однак, по-перше, враховуючи подальші напрямки розвитку ІТ-галузі, передбачатиметься зростання потреб на їх фінансування, що з часом зумовить зростання ставок збору на розвиток людського капіталу, а це покладатиме додатковий податковий тягар на цих платників податків, а це по суті є порушенням принципу «рівність усіх платників перед законом» (одночасне існування для платників з однаковим статусом 3 та 5 групи єдиного податку).

У кінцевому підсумку з урахуванням запропонованих змін до ПК України цікава вимальовується ситуація в оподаткуванні ІТ-галузі: вигодонабувачем від господарської діяльності в галузі є ІТ-компанії, яким держава дає підтримку у вигляді податкових преференцій в оподаткуванні, а за прогресивною та інноваційною законодавчою ініціативою держава воліє додатково обкласти податками ФОП, який створює продукт для цієї ІТ-компанії.

Крім того, ФОП ІТ-галузі такою новацією ставиться у нерівне становище по відношенню до інших суб’єктів господарювання, які використовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності.

По-друге, незрозумілим є те, яким чином на державному рівні здійснюватиметься контроль за витрачанням коштів цього фонду та у яких пропорціях, чи передбачатиметься публічне звітування про їхнє витрачання, що не виключає виникнення різного роду спірних ситуацій платників та державних органів.

По-третє, ризики виявлення органами Держпраці та нової ДПС ознак трудових відносин у договорах із ФОПами ІТ-галузі введенням нової групи єдиного податку не усунуться.

Отже, «чергова нова реформа покращення роботи бізнесу» є досить сумнівною та призведе до збільшення податкового тягаря, хоча й добровільного. А якщо ФОП не матиме чітких законодавчо виписаних гарантій, які надає запропонована нова група, то й сенсу переходити на неї немає, а відповідно постане питання щодо джерел фінансування Фонду IT Creative.