Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Францишек Девілль – експерт онлайн-марафону «Українські біженці в ЄС – оподаткування та декларування»

Францишек Девілль – спеціаліст з податкового права, зокрема, у сфері податку на доходи фізичних осіб юридичної компанії PATH Law (Республіка Польща) виступить  експертом онлайн-марафону «Українські біженці в ЄС – оподаткування та декларування» (на прикладі Німеччини, Великобританії, Польщі та України).

Марафон є соціальним проектом і відбудеться 30 березня 2023 року. Його організатором є Асоціація адвокатів України. ID Legal Group виступає генеральним партнером заходу.

Францишек Девілль має досвід податкового консультування заможних осіб, великих польських та міжнародних корпоративних клієнтів і приватних інвесторів. Він брав активну участь у проектах, пов’язаних із податками на заробітну плату, міжнародним податковим плануванням, фінансовими операціями, а також угодами злиття та поглинання.

Метою марафону є:  розкрити порядок та вимоги щодо сплати податків та декларування в країнах перебування тимчасово переміщених осіб та біженців. Одночасно визначити обов’язок та порядок щодо щорічного декларування доходів за 2022 в Україні отриманих як на територій України так і за її межами враховуючи питання набуття / втрати статусу податкового резидента.

Кінцевий результатом онлайн-марафону «Українські біженці в ЄС – оподаткування та декларування» (на прикладі Німеччини, Великобританії, Польщі та України) – є створення якісного відеопосібника для тимчасово переміщених осіб та біженців.

Учасники марафону також мають можливість власноруч поставити питання як під час заходу, так і заздалегідь – заповнивши відповідний опитувальний лист.

Захід безкоштовний за умови попередньої реєстрації.

Деталі: https://cutt.ly/z883XMa

Поставити питання учасникам заходу: https://cutt.ly/D8827bx