Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ID Legal Group – генеральний партнер V податкового форуму «TAX&BUSINESS TALKS – 2021 A2B FORUM»

Наближається масштабна подія осені – важлива для всіх, хто має відношення до оподаткування та податкового права.

Що?

V податковий форум «TAX&BUSINESS TALKS – 2021 A2B FORUM»

Коли?

19 листопада 2021 року

Де?

Hyatt Regency Kiev (вул. Алли Тарасової, 5, Київ)

Хто?

Організатор форуму  – Асоціація адвокатів України. ID Legal Group – генеральний партнер заходу.

Чому?

За словами Олега Добровольського, партнера ID Legal Group, адвоката, члена Правління ААУ та голови Комітету ААУ з податкового права: «Цієї осені відбудеться вже п’ятий податковий форум, що організовується Асоціацією адвокатів України та ID Legal Group. Звісно це ще не ювілей, але цифра вже значуща. І говорить про те, що захід користується попитом. Головним чином за рахунок вдало розробленого формату, який об'єднує інтереси аудиторів, фінансистів, бухгалтерів, юристів, адвокатів та бізнесменів. Тож і цього року нами обрано такий формат. І головне – лише практичні знання – ніяких лекцій чи теорій. Нажаль карантин вносить свої корективи, але з іншого боку – більшість зможе побачити форум, використовуючи он-лайн формат».

Також Олег Добровольський додав, що ID Legal Group безпосередньо  бере участь в організації та проведенні першої сесії «Податкові реалії та очікування 2022». Найактуальніші питання в сфері податків, які хвилюють кожного.

«Наше прагнення зробити форум якомога інтересним для усіх учасників як юристів, так і фінансистів. Ми прискіпливо підходимо до питання запрошення спікерів. Модератором буде мій партнер – Анна Ігнатенко, яка є визнаним професіоналом в галузі оподаткування. В першу чергу це має бути дискусія. Під час якої ми не лише окреслимо проблемні моменти, а спільно будемо шукати шляхи виходу з них», – резюмував Олег Добровольський.