Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ID Legal Group – інформаційний партнер вебінару Олени Макеєвої «ПОДАТКОВІ ПЕРЕВІРКИ ЗА НОВИМИ ПРАВИЛАМИ»

04 серпня 2020 року з 9-00 до 11-00 відбудеться Zoom вебінар Олени Макеєвої «ПОДАТКОВІ ПЕРЕВІРКИ ЗА НОВИМИ ПРАВИЛАМИ». Юридичне об’єднання ID Legal Group виступає інформаційним партнером заходу.

В програмі семінару:

  • Модель поведінки бухгалтера та податкового інспектора – хто кого?
  • У вас не буде другого шансу справити перше враження (с)
  • Етапи перевірки. Секрети комунікацій
  • Як зробити так, аби тебе почули?
  • Сім простих правил, як перетворити податкову перевірку у професійну гру та виграти.

Кожен другий бухгалтер мав конфліктні ситуації з представниками держорганів протягом останніх трьох років, і лише 6% бухгалтерів абсолютно впевнені, що зможуть відстояти свої права у випадку розбіжностей з податковими органами. Про це свідчать результати другого всеукраїнського опитування "Індекс легкості роботи бухгалтерів", яке провела компанія "ЛІГА:ЗАКОН".

Не секрет, більшість бухгалтерів вкрай негативно сприймають образ податкового інспектора, до будь-якої перевірки готуються як справжні боксери перед виходом на ринг. В той же час, модель поведінки податківців майже не змінювалася за останні десятиріччя, в їхній уяві кожний бухгалтер – злочинець, котрий покриває керівника, який не платить податки.

В 2012 році ми вперше запросили бухгалтерів на семінар, присвячений податковим перевіркам, під час якого Олена Макеєва поділилася своєю авторською методикою супроводу податкових перевірок, з однією простою метою – зробити бухгалтерів сильнішими, впевненішими в собі під час проходження податкових перевірок. За вісім років методика майже не змінилася, проте точно зміцнилася завдяки постійній практиці супроводу податкових перевірок наших клієнтів.

Як писав Ерік Берн у своєму бестселері “Ігри, у які грають люди”: “Неправда, що твоє життя – це боротьба, якщо ти сама його не зробиш таким. Припини боротися та почни жити”. Авторська методика Олени Макеєвої виключає будь-яку боротьбу, ми всі люди та маємо поважати один одного та роботу кожного.

Ексклюзив! Наріжні камені податкових перевірок останніх років від Олени Макеєвої.

Як-то кажуть, на війні немає переможців і переможених, час змінювати правила гри.

Безкоштовні матеріали вебінару та можливість поставити питання – приємний бонус кожному учаснику.

За додатковими питаннями звертайтеся до нас:

events@rnba.com.ua

+380 (99) 255 13 17 Катерина

Реєстрація – https://2event.com/ru/events/1859323 https://www.facebook.com/events/2687551031498439/